Dobra Robota, Nic Się Nie Udało roulette de guidage volet piscine. Akcjonariusze już publicznie wyrazili swoje niezadowolenie z braku obiecanych dywidendy, dlatego szefowie Pwin, prawdopodobnie, z niepokojem obserwują sprzedażą pochodni i wideł, aby ocenić coraz bardziej wojownicze nastroje opinii publicznej najlepsze szanse postawić w kości.
Betfair rozpoczął tydzień od około 840 pensów, a następnie Ivor Jones z Numis Securities publicznie myśli o ewentualnej fuzji Betfair i Sportingbet, która, jak usłużnie zasugerował, można by nazwać raczej sportowym najlepsze zakłady kasyno w Atlantic City. Podczas promocji Sportingbet odkąd odzyskał swoje straty, Betfair nie wykazała podobnej zdolności do odbicia. Plan ogłoszony zjednoczonymi Niemczech na początku kwietnia, w opodatkowaniu obrotu zakładów sportowych w wysokości 16,66%, zapoczątkowały upadek Pwin najlepsze szanse na boczny zakład w blackjacku.

Po próbie Jonesa związać koniec z końcem promocji Betfair szybko stracili 30 pensów, podczas gdy Sportingbet stracił około 5% jego wartości najlepsze stawki na zakłady w kości. To był jeszcze jeden ciemny dzień dla publicznych firm hazardowych na Londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Bwin.party Digital Entertainment (Pwin) zamknęły się na poziomie 127 pensów, tylko na 9 pensów powyżej swojego historycznego minimum.

Teraz Pwin stracił jeszcze 10% swojej wartości w ciągu ostatniego tygodnia handlu. Jednak bandyci Bundesligi zmniejszyć ten popyt własności intelektualnej, jeśli zjednoczone zgodzą się otworzyć swój rynek zakładów sportowych dla większej konkurencji automat situs online zajezdni pulsu.