Grupa hakerów ukierunkowała się na strony internetowe firm ministra finansów Czech miliardera Andrieja Бабиша, aby potępić ustawa, daje państwu prawo do zamykania nielegalnych witryn hazardowych, informuje Reuters ile słów wykonane z pokera. Nadszedł czas, aby działać przeciwko temu" - powiedział Anonimowy w wideo zamieszczonym na Youtube, 18 lipca, opisującym tzw ile lat można dostać za hazard. operację "Blokada" restauracje. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Według przedstawiciela Agrofert, który mówił z agencją we wtorek, strony internetowe zostały wyłączone na około pięć minut kasyna harrah ' s w Nowym Orleanie. Ponieważ drugi bogactwa człowiek Republiki Czeskiej ma na celu witryn hazardowych z powodu swoich domniemanych egoistycznych interesów, anonimowy w internecie-хактивисты postanowili zamknąć stronie internetowej spółki holdingowej Babis Agrofert i piekarni grupy Penam na krótki okres w poniedziałek wieczorem kasyna Harrah w Nowym Orleanie zakłady sportowe.
Ona skierowana przeciwko hazardu firm, które nie płacą podatków" - powiedział Бабис dla agencji wire we wtorek kasyna Harrah. "Chcemy zastosować zasady stosowane już 18 krajów (Unii europejskiej), nikt nie chce narażać Internetu cenzury amerykański thrash metalowy ruletka.

Oni ostrzegają ministra finansów Czech, że nowe ataki będą popełnione nie tylko na stronie internetowej Agrofert, ale i na stronach internetowych prawodawców, jeśli zignorowany ich wezwanie do unieważnienia spornego prawa. "Ministerstwo finansów, na czele z Andrzejem Бабисом dostaje praktycznie nieograniczone uprawnienia do cenzurowania internetu.