CE1', według byłego pracownika kasyna, опрошенного w maju 2014 roku, był cytowany mówiąc: "W zasadzie istnieją dwa poziomy hazardu: górna warstwa jest przeznaczony dla tych, którzy grają przy stole, podczas gdy dolna warstwa jest przeznaczony dla tych, którzy grają pod stołem.
Widoczna zakład na stole; ludzie mogą zobaczyć kwotę transakcji. Pierwsza drużyna stawia milion [H.

PO1', według innego funkcjonariusza policji, опрошенного w innej daty w kwietniu 2015 roku, powiedział, odnosząc się do branżowe przezwisko dla graczy z wysokim kosztem: "Problem obecnego modelu polega na tym, że wieloryb jest automat cykl, zwykle dwa lata darmowe automaty do gier w kasynie. W ogóle, to remis z syndykatem, ale pieniądze teraz czyste".
Zakład pod stołem różni; stawka nie jest widoczny dla innych i jest to tylko umowa między bukmacherem i" ukryte "graczami" slot gry grać za darmo. PO1 "powiedział:" Jedną z przyczyn zakładu pod stołem-to uchylanie się od 40-procentowego państwowego podatek pobierany od dochodów kasyna. Niektóre джанкеты twierdzili, że reprezentowali oni firmy джанкета, która brała środki inwestorów [джанкета], oferując im wyższy, niż średnia stopa procentowa, a następnie zniknęła z pieniędzmi", - powiedział oficer, podobno, jak cytowane badanie darmowe automaty do gier w kasynie. Ponadto, pojawiła się nowa forma stawek dla wielorybów," zakłady pod stołem""-piszą.format, który niektórzy analitycy branży kasyn nazywają "rysownik", według analityków, odnosi się do poprzedniego antykorupcyjnej kampanii w Chinach i więcej jest związana z podatku do końca przekrętu. PO2 "cyt.: "Zwykle отмывающие firmy wolą nieoprocentowane bakarat ruletka, блэкджеку lub chińskiej wielkiej-małej grze [sic bo], bo [z najnowszymi grami] u nich może być szansa, aby stracić wszystkie pieniądze.. menu bar sportowy casino Arizona. Człowiek zasugerował, że niektóre osoby związane z VIP-sektorem, mają przestępczość, która kryje się za szacunku fasadą.