W ciągu ostatnich kilku tygodni REG z powodzeniem współpracował z dwoma największymi online-poker-roomach. Gracze PokerStars rywalizują w Wiosennej lidze w online poker (SCOOP) High Roller i organizacja charytatywna PokerStars "dłoń" poświęcili 109 375 Badań instytutu maszynowego inteligencji (MIRI) i Instytutu przyszłości ludzkości (FHI), obu organizacjom charytatywnym, zalecanym REG czy w kasynie w pobliżu Nashville. Wszyscy szukają lodołamacz przy stole, a najprostszym z nich brzmi mniej więcej tak: co to jest ten patch?Tak więc, jeśli organizacja charytatywna, oparta na składki graczy w pokera, to ma sens nałożyć tyle łatek na piersi tylu graczy, którzy są gotowi wystąpić jako głos swojej misji, i Zwiększenie Efektywności darowizn (REG) zrobił to, ogłaszając o siedmiu dodatkach do zespołu w stanie Tennessee.
Biorąc pod uwagę, że najbardziej prestiżowy i zaludnione poker tour w świecie nie za górami, jest odpowiedni czas. I to ważną rolę z dużą odpowiedzialnością. W 2014 roku szwed wygrał główną nagrodę w wysokości 10 milionów dolarów na Głównym wydarzeniu WSOP i poświęcił REGULACJI 250 000 dolarów, przy czym znaczna część tych środków została skierowana na Ocenę miłości w stosunku do zwierząt (ACE), a jednak Jacobson nie weganką, i myślę, że jest to ważna historia czy w kasynie w pobliżu Nashville.

I, idąc dalej, REG również odbędzie się zbiórka środków #WSOP4Charity, na którym proszą graczy w pokera poświęcić 3% lub więcej od wszystkich wygranych stole finałowym WSOP bardzo wydajny organizacjom charytatywnym w stanie Indiana. Firma Raising for Effective Giving poinformowała o siedmiu nowych żadnych ambasadorach, próbując poszerzyć dyskusję na temat efektywnego altruizmu w oczekiwaniu na World series of poker czy w kasynie obok Needles w Kalifornii. Miejmy nadzieję, że u reszty gangu wystarczająco dużo wiedzy na temat Efektywnego Altruizmu, aby prowadzić rozmowy i przekonywać ludzi zacząć podejmować decyzje głową, a nie sercem kasyno w north Hollywood. Kto wie, zabierając zobowiązanie za stół Finałowy, można osiągnąć ten sam sukces, że i Jacobson w 2014 roku Ca.