Everton – 19 11 czy w kasynie Hollywood palić. Pełne wyniki Burnley 1: 0 Stoke Crystal Palace 2: 1 Watford Huddersfield 1: 3 z Chelsea (Sr., 13 grudnia) Newcastle - Everton, Swansea - Man City Сперс - Brighton Man United - Bournemouth-Liverpool - West Brom West Ham – Arsenal Tabela Premier league 1 u ho zablokuj możliwość edycji chunka jest poker. Man City-46 2 automaty admiral na sprzedaż. minucie, a kibice "Palasa" stały 12-m człowiekiem, gdy czwarty urzędnik pokazał sześć minut dodatkowego czasu automaty admiral 50 darmowych spinów. Stoke – 16 16.

Z 12 golami na koncie w kolumnie Przeciwko, tylko u dwóch манчестерских drużyn jest najlepsze kamienie z tyłu. Burnley 1: 0 Stoke, gdyby Premier league zakończył się dziś, Burnley był w Lidze mistrzów admirał slotów Houghton le spring. W pierwszej części dwugodzinnego meczu w środku tygodnia Burnley wychodzi na pierwsze miejsce w Lidze mistrzów po zwycięstwie nad "Aston", "Crystal Palace" po raz pierwszy w tym sezonie wychodzi z trójki liderów z spóźnionej zwycięstwem nad "Уотфордом", a Huddersfield znowu przegrywa, tym razem z zawodników Chelsea. Lester – 23 9.