Prawie dwa tygodnie po uruchomieniu swojego wideo gniazda Forest Dreams i maltańskiego dewelopera gier dla kasyn online Evoplay Entertainment wrócił, aby ogłosić debiutu swojej nowej innowacje "Енотовые bajek" siedem bębnowa hazard jak w kasynie w Hampton Beach. Firma wykorzystała oficjalny komunikat prasowy w środę, opublikowany europejskimi gier MEDIÓW i wydarzeń, aby ogłosić, że automat do urządzeń mobilnych pozwala graczom "głęboko przeniknąć w ukryte jaskinie Ziemi", aby mogli udać się w "epicki quest", aby, być może zwiększyć swoją początkową stawkę do 2286 razy Ny.

Ekscytująca rozrywka: Firma Evoplay Entertainment, założona w 2017 roku, niedawno ukazała się na rynku gier hazardu w Wielkiej Brytanii i oświadczyła, że "Opowieści o еноте" z siedmioma rzędami zapraszają graczy do przyłączenia się do głównego bohatera-млекопитающему, gdy próbuje pokonać szereg "przerażających potworów i smoków" w nadziei zgromadzić "zaczarowanego skarb" hazard jak w kasynie w Anderson. Innowator poinformował również, że nowy videoslot jest w komplecie z unikalną ścieżkę dźwiękową i pięcioma bonusowymi mechaników, a także trzema trybami darmowych obrotów Indiana. Niestabilna energia: Evoplay ogłosił, że siła, związana z każdym atakiem szopa-bohatera wideo gniazda, zależy od ilości zdobytych symbole na bębnach lub od tego, czy udało się graczowi wygrać jeden z pięciu potworów, aby zgromadzić rozszerzalny "zwycięską passę" czy można ponownie podnieść podbicie w pokerze.

Firma twierdziła, że jej ostatnia promocja, ponadto obejmuje trzy rodzaje zdarzeń losowych, które dadzą jej główny bohater "wszystko, co jest mu potrzebne do przygody" czy można przebić dwa razy w pokerze. Wieloaspektowy misja: Jan Krawczuk, prezes Evoplay, używane prasy, aby oświadczyć, że jego firma oferuje obecnie portfolio ponad 100 gniazd wideo, komputerów stacjonarnych i błyskawicznych gier z opowieściami szopy, które z pewnością będą "oczarować graczy na całym świecie" czy można zwiększyć swój zakład w blackjacku. Przeczytaj oświadczenie Krawczuka.. w jakim kasynie najbardziej wolne sloty w Kalifornii.

"Енотовые bajki-to ekscytujący nowy dodatek do naszej rosnącej portfolio i wciąga graczy w wielopoziomowy quest, który zanurza się pod powierzchnię ziemi w królestwo, gdzie żyją potwory i smoki. Dla tych, którzy na tyle odważny, aby wejść do jaskini głębokości z naszym nieustraszonym szopa, oferowane nagrody, z pewnością są warte tego, aby udać się w podróż". w jakim kasynie najwyższa wypłata.