Operator sportowych, loterii i lądowych kasyna Success Universe Group Limited opublikowała ostrzeżenie o zysku dla inwestorów, informując, że jej skonsolidowana strata za rok 2016 mógł wzrosnąć trzykrotnie w porównaniu z rokiem poprzednim z powodu rozczarowujących wyników jej działalności gato 2 toneladas blackjack precio.

Główna w hongkongu firma zakończyła rok 2015 z niedoborem 1,5 miliona dolarów, w swoim ostatnim ogłoszeniu informując zainteresowane strony, że jej kasyno Ponte 16 w Makau w zeszłym roku wykazała niższe, niż oczekiwano, wyniki, podczas gdy jej kupon na biznes w Chinach obniżył dochody w wyniku dobrowolnego i czasowego zawieszenia usług agencji handlu elektronicznego loterii" cennik śliwka gniazda gatic. Firma Success Universe Group Limited liczy się opublikować swoje kompletne wyniki finansowe za rok 2016 w marcu i dodatkowo stwierdziła w oświadczeniu Banku na giełdzie papierów wartościowych, co ona boryka się z "straty z tytułu utraty wartości wartość księgowa marki turystycznej działalności grupy" toster z długimi gniazdo sunbeam 2 kromki.

"Firma wciąż jest w trakcie przygotowania ostatecznych wyników grupy za rok zakończony dnia 31 grudnia 2016 r." - czytamy w oświadczeniu En Hoi Синга, prezesa zarządu Success Universe Group Limited. "Informacje zawarte w tym ogłoszeniu, opiera się tylko na wstępnych szacunków zarządu, powołując się na неаудированную skonsolidowane sprawozdanie administracyjną finansowe grupy za jedenaście miesięcy zakończonych 30 listopada 2016 roku, i nie opiera się na jakichkolwiek informacji lub danych, które nie zostały sprawdzone i zweryfikowane przez audytorów firmy". słoneczny promień długi gniazdo 4 kromki toster opinie.