Gwiazdy Chris Brown i Saula Walki wychodzą do ringu ze swoją wrogość w portalach społecznościowych, a oni zamieszczenia pomocą weteran boksu Floyda Мейвезера-młodszego i Mike ' a Tysona toster z długimi gniazdo sunbeam 2 kromki - przegląd ze stali nierdzewnej.

Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira toster z długimi gniazdo sunbeam 2 kromki - stal nierdzewna. "Z Żelaznym Mike' a w narożniku i reputacji uczestnika walk, Бризи-nasz gorący faworytem w tej walce hip-hop-wykonawców" - powiedziała rzecznik Coral Nikola Mcgeady. Według New York Post, te dwoje "podpisał kontrakt na walki w trzy rundy, która będzie transmitowana w telewizji pay-per-view i przejść firmami Мэйвезера" jak wygrać turnieje reddit. Gwiazdy początkowo spoglądając do tego, aby spędzić swój pojedynek w Las Vegas, ale ponieważ obaj zawodnicy powinni przestrzegać kilku reguł i zasad, takich jak wynajem testów na narkotyki dla amatorów walki na terenie USA, teraz rozważają możliwość prowadzenia walki za granicą, przede wszystkim w Dubaju jak wygrać w pokera z pomocą matematyki.

Sportowe książki, tymczasem, umieścić swoje pieniądze na Browna, który, jak wiadomo, ma duże doświadczenie bojowe, choć na ringu go nie ma, a niektóre z jego przeciwników nie byli mężczyznami. Bukmacher Coral również umieściła Browna do grona faworytów z współczynnikiem wygranych 1-7, w tym czasie jak Soulja Boy musi wygrać 4-1 jak wygrać w pokera z przyjaciółmi.