Mniej niż tydzień po uruchomieniu niektórych ze swoich ostatnich gier, w zachodniej kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska i wydawcy gier i rozwiązań dla online kasyno NetEnt AB poinformowała o podpisaniu umowy o dostawach z głównym operatorem wyścigów konnych w Szwecji.

Przewidziana premiera w styczniu: Innowator ze Sztokholmu wykorzystał oficjalny komunikat prasowy, aby wyjaśnić, że zgodnie z nową umową z AB Trav och Galopp (ATG) oczekuje się, że wiele jego gier online będzie dostępna dla graczy w Szwecji od pierwszego dnia następnego roku. Transakcja zgodna z nowymi przepisami: Należąca do Szwedzkiego jockey-klubu i Szwedzkiego stowarzyszenia nóżek, ATG wykorzystuje zalety nowego prawa, ратифицированного w czerwcu, który musi wprowadzić rynek regulowany gier w najbardziej zaludnionego kraju Skandynawii od 1 stycznia 2019 roku jaki jest limit slotów dla northern pike w Minnesocie.
W ten sposób, NetEnt AB oświadczyła, że zamierza pomóc początkującemu operatorowi "być gotowym do pracy" od pierwszego dnia otwarcia tego sektora jaki jest limit gniazda snook. Partnerstwo sprawia, że developerskie "bardzo dumny": w zeszłym miesiącu NetEnt AB badaniem partnerskie usługi freeplay, a jej dyrektor ds.
produktów Henrik Фагерлунд niedawno oświadczył, że jest "bardzo dumny" współpracą z ATG, aby doprowadzić grę swojej firmy na "nowy szwedzki rynek regulowany" do czego szczelinę w damskiej bieliźnie. Oświadczenie Фагерлунда pascala był taki... "U ATG bardzo silna marka w Szwecji, i, biorąc pod uwagę nasze doświadczenia w kasynie online i na rynkach regulowanych, jestem pewien, że możemy wspierać ATG w ich dążeniu wyjść poza wyścigów konnych". Gry "odgrywają ważną rolę": Ze swojej strony, Mikael Бакке, dyrektor ds jak się nazywa dziewczyna z automatach. produktów i rozwoju firmy ATG, powiedział, że umowa z NetEnt musi "bawić się znacząco rola w tym, aby pomóc operatorowi osiągnąć swoich celów stworzenia "odpowiedzialnego i ekscytującego doświadczenia w kasynie", który zakłada "długoterminowych relacji ze swoimi graczami. roulette pour porte coulissante armoire.