Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: www.sbtech.com O firmie Mansion Firma Mansion Group, założona w 2003 roku, mocno dała się poznać jako wiodący dostawca online hazardu i rozrywki czy w kasynie w Orlando na Florydzie. komunikacji Tel.: +44 7462 453 492 E-mail: [email protected] O SBTech SBTech jest wiodącym w branży dostawcą zarządzanych rozwiązań i usług dla zakładów sportowych na regulowanych rynkach, dzięki zaawansowaniu światowej klasy książką, wytrawny stawki w grze, pełnej многоканальному wniosek i innowacyjnego i unikalnego niestandardowego platformy Chameleon360 poker face oznacza malajalam.

Mansion teraz rozszerza swój zasięg w internecie-zakłady sportowe z SBTech i stara się zapewnić swoim graczom najlepszy wybór i doświadczenie dzięki najlepszym w swojej klasie produktów, akcji reklamowych i oddanego personelu pomocy technicznej co oznacza. We wszystkich sprawach związanych z mediami, kontakt: Jake Pollard, Dyrektor ds. Mansion już ponad 10 lat znajduje się w czołówce rynku kasyn online, i nowy marka umacnia swoją pozycję w miarę postępów na rynek zakładów bukmacherskich w wielkiej Brytanii dzięki wiodącej w branży silnik dla bukmacherów SBTech i innowacyjnych funkcji dla urządzeń mobilnych, takich jak Add2Bet i zakłady działania. Partnerstwo obejmuje również szereg usług zarządzanych SBTech, a także platformę dla bukmacherów że. Mansion zaprezentuje swoją nową stronę internetową na Partnerskiego konferencji w Londynie (7-10 września), która rozpocznie się zaraz po ICE w Excel London wartość pokerowej twarzy na telugu.

Naszym celem jest oferowanie wysokiej klasy na rynku sportowy produkt z naciskiem na krzyż sprzedaży i doświadczenie SBTech w tej dziedzinie, w dodatku do jego skalowalności rozwiązania, stało się oczywistym wyborem. Wiodący operator hazardu wybiera SBTech do rozszerzenia zakresu zakładów sportowych i korzysta z niedawno uruchomiony pakiet usług zarządzanych, Londyn, wielka Brytania-1 stycznia 2018 Wiodący operator hazardu Mansion uruchomił sportowe i полноплатформенное rozwiązanie SBTech, która wychodzi na europejską arenę zakładów sportowych ze swoją nową marką MansionBet poker face oznacza w języku tagalog. Mając ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w branży gier, grupa posiada międzynarodową bazą graczy i znacznym udziałem w rynku turniej poker kasyno w lloret del mar.