Kraje, które mają dostęp do transmisji na żywo PokerGO, m.in. Otrzymuj najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira numer telefonu służby bezpieczeństwa argosy casino.

Transmisja na żywo będzie również transmitowana w internecie i w telefonie serwisie Arena Sport HD wskazówki dotyczące pokera do krzyżówki sajak. W tym roku turniej główny World series of poker po raz pierwszy w historii WSOP transmitowany na żywo z codziennymi wyścigi jak na PokerGO, jak i na ESPN. Izrael: One Sport HD będzie nadawać stół finałowy turnieju głównego WSOP dla izraelskich widzów, a transmisja na żywo będzie również transmitowana w internecie i w serwisach komórkowych One Sport HD poker po zmroku Garrett Адельштейн.

w Niemczech, Francji, Holandii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii, Danii, Belgii, Finlandii, Czech i Japonii poker po zmroku Doyle Brunson. Ponieważ rodzina sieci ESPN i PokerGO nadawane stół finałowy turnieju Głównego, nie możesz przegapić ani jednego zdarzenia. WatchESPN i ESPN Play będą nadawać stół finałowy z pomocą symulatorów sieci telewizyjnych poker po zmroku Doyle Brunson wejście. TSN2 dołącza do biegu finałowego stołu w czwartek, 20 lipca, o godzinie 9:30 pm czasu wschodniego, z pełnym oświetleniem w piątek i sobotę.