W liczbę kandydatów od stowarzyszenia wejdą Takeshi Кадзи, dyrektor japońskiego biura, Peter Дераедт, prezydent IGSA, i Mark Pace, dyrektor Europejskiego biura.эссре ДеРаедт i Pace opowiedzą na spotkaniu o pracy stowarzyszenia – za jej 22-letniej historii-wykonanej w imieniu branży gier i znaczenie wspólnych standardów technicznych w całym sektorze.p Kadżam opowie uczestnikom Tokio imprezy o tym, jak doświadczenia stowarzyszenie będzie przydatna dla rodzącej japońskiej branży kasyn jak uzyskać sloty ustawienia w dark souls. IGSA pragnie poinformować branża o należnych doświadczeniu i przyczynach, dla których nasi uczestnicy postanowili stworzyć zestaw standardów", - powiedział pan Дераедт w przygotowanych komentarzach zawartych w komunikacie jak masz czas gotowości do wysyłki.
?Zadaniem IGSA jest dostarczenie obiektywnej informacji w interesie wszystkich stron: organów regulacyjnych, dostawców i operatorów", - dodał on. ?Pracując jako przewodnik dla wszystkich organizacji, będziemy wspierać optymalny rozwój unikalnego i zrównoważonego rynku japońskiego" - dodał dyrektor stowarzyszenia w Japonii pan Кадзи gdy poker roomy ponownie otworzą.
Oprócz obecności w Japonii, IGSA posiada biura w Europie, Makau, Azji i Ameryce Północnej. Członkami SA są operatorzy kasyna, dostawcy gier, stowarzyszenia związane z grami, organy regulacyjne i uczelnie wyższe. kiedy otworzą poker roomy na Florydzie.