Jak można się spodziewać, na stole finałowym, było kilka gwiezdnych nazw: zwycięzca Aussie Millions Ami Barhre, francuz Benjamin Pollack, kanadyjczyk Marc-André Ладусер i brytyjczyk Stephen Чидвик-wszyscy oni starali się zabezpieczyć zwycięstwo. Finałowe stoły do turnieju Głównego o wartości € 5300 i Hi-роллера o wartości €10 000 zawierały wiele gwiezdnych nazw, ale tytuły przypadły stosunkowo mało znany Andre Леттау i Igor Сойке.Леттау będzie nazwą, którą większość ludzi pamięta.

Niemiec dodaje swoje imię w ten imponująca lista mistrzów EPT po pokonaniu finałowego stołu, na którego przejście zajęło zdumiewające 15 godzin. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira jak zdobyć darmowe żetony na automatach pop. do 2,9 miliona dolarów, co czyni go najbardziej udany rok w jego karierze jak zdobyć darmowe żetony na poker heat. euro stał się kolejnym rekordzistą, wzięło w nim udział 393 uczestnika, co czyni go największym w historii EPT za 10 tys jak zdobyć darmowe żetony na świecie pokera.

Mistrz zebrał 794 058 euro canl poker oyna bedava. W końcu, w ostatnim meczu przeciwko dzikich białoruski Igora Soyki wystąpi bardzo doświadczony Jason Mercier. euro na godzinę.
Następnym razem EPT przyjedzie do miasta 8-18 października w Grand Connaught Rooms w Covent Garden, Londyn, Anglia canl poker nas l oynan r. Niemiec nagrał swoje pierwsze w historii na żywo turniejowe pieniądze do bazy danych mobów Хендона, i co to były za pieniądze.Леттау, Samuel Phillips i zwycięzca uczniów szkół średnich Hossain Энсан umowę z trzema rękami, w wyniku której młody Phillips odszedł z 1 021 275 euro, a Энсан zgodził się na 652 667 euro.