Później już dziś dowiemy się w ich reklamie, że zdecydowała się wszechmocna Władza otwarcie czy teraz kasyno parq. Dodał: "musimy zobaczyć, co wyjdzie z tego spotkania, co pomyślą czy partyjny poker legalne w Kalifornii.

Pierwotny termin ogłoszenia o twardej zamiar oświadczyć został przedłużony do 14 listopada 2011 roku. On powiedział: "My wyraziliśmy nasze punkty widzenia" i określił wątek jako "bardzo otwartą". Spotkanie w siedzibie BHA została zorganizowana w strachu, że жокеи ogłoszą strajk w tej sprawie."Telegraph" poinformował, że Kevin Дарли, dyrektor Stowarzyszenia zawodowych dżokejów, stanął na czele delegacji, w której znalazły się Tony Mccoy, Ryan Moore, Frankie Dettori i Richard Hughes. Jeśli to nie będzie korzystne, wtedy musimy zrewidować nasze stanowisko" najlepsze i najgorsze zakłady w kości.

Tylko Дарли rozmawiał z prasą po tym, jak grupa opuściła posiedzenie rady nadzorczej BHA dziś około 13.30 pm. W raporcie Wyścigów powiedział: "nie sądziłem, że istnieje poważny problem [ze starymi zasadami], ale wiedział, że do publicznego wizerunku trzeba coś zmienić. W oświadczeniu "Prawdopodobieństwa "czytamy:" Negocjacje między stronami trwają. Jednak wielki narodowy trener-zwycięzca Donald Mccain cieszę się zaakceptować zmiany w regulaminie knuta, ale zgadzam się z tym, że zmiany są potrzebne. I w zależności od tego będziemy musieli zobaczyć, co czują жокеи najlepsze i najgorsze ręce w texas hold ' em poker.