GT, producent tak zwanych automatów klasy II, stosowanych w hodowli rynku gier w ameryce Północnej, został zakupiony przez firmę Arystokrata Leisure w październiku 2014 roku najlepsze i najgorsze zakłady w kości. Pan Sevigny-były dyrektor operacyjny VGT i wraca do firmy.

Arystokrata Leisure specjalizuje się w automatach w kasynie, znanych w Ameryce Północnej jako produkty klasy III.r Sevigny będzie opierać się w siedzibie VGT w Franklin, w stanie Tennessee, w Stanach Zjednoczonych najlepsze i najgorsze ręce w texas hold ' em poker. Będzie podlegać bezpośrednio dyrektora korporacji "Arystokrata" w organizacji czasu wolnego Jamie Odell.e przechodzi od tymczasowego prezydenta VGT Richa Schneidera najlepsze i najgorsze szanse kasyna. Pan Schneider wróci do swojej stałej roli głównego dyrektora ds. produktów dla rekreacji arystokratów, odpowiedzialnego za rozwój gier i technologii w skali działalności spółki, w tym VGT.r U Sevigny ponad trzy dekady doświadczenia w pracy w branży gier. Zaczął swoją karierę w kasynie dla Boyd Gaming Corp w 1980 roku, przed przejściem na szereg stanowisk kierowniczych w zakresie finansów, marketingu i ogólnego zarządzania w Harrah ' s Entertainment, a następnie w Gaylord Entertainment Co. Mr Sevigny zajmował stanowisko dyrektora operacyjnego VGT od 2006 do 2011 r najlepsze i najgorsze szanse w kasynie.
Strategiczne zdolności J., wybitne umiejętności przywódczych i głębokiej znajomości z biznesem VGT i potrzeb naszych klientów klasy II czynią go idealnym wyborem dla kierownictwa jednostki organizacyjnej w przyszłości", - powiedział pan Odell w oświadczeniu firmy..