W budynku trybunału stanu Nevada judge Larry ' ego Hicks powiedział, że filipiński istnieje wystarczająco dużo dowodów, aby kontynuować sprawy przeciwko Мейвезера i jego kompani po tym, jak oskarżono go o użyciu narkotyków, które zwiększają wydajność rdr2 wygraj 3 rozdania blackjacka.
Kłótnia rozpoczęła się, gdy dwóch zawodników starał się dotrzeć do umowy o walce w 2009 roku jaka wejściowa chowanie napadu na kasyno. Od tego czasu krzyżowy ogień poszedł do przodu i do tyłu, i od tej pory te dwa wydają się być bardziej oddalone od siebie niż niedawno rozwiedziona para już teraz na co jeszcze można zwrócić uwagę w kasynie. Jednak to "Pieniądze", o których mówił Rafael co równa 21 w blackjacku. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira.

Następnie Mayweather jest cytowany jako człowiek, mówiąc w радиоинтервью, że sylwetka Pacquiao było tak "bo wiemy, że na Filipinach jest najlepsze preparaty dla wzmocnienia" statystycznie najlepszy startowy poker. Pieniądze mogą sprawić, że świat się kręci, ale chciałbym myśleć, że нокаутируете Pacquiao i można zająć wyższe miejsce na jego liście priorytetów statystycznie najgorsza ręka w texas hold ' em.