W tym przypadku określona liczba bitcoinów było natychmiast konwertowane do wybranego фиатную walutę przy odpalaniu na kartę debetową z góry, i restauracja przyjął zapłatę, jak zwykle. Twórcy filmu wykorzystują humor w taki sposób, aby do niego mógł należeć każdy, приукрашивая technicznie skomplikowaną innowację, aby przeciętny konsument mógł łatwo ją strawić najlepiej w automacie mag bezceremonialny osr. Teraz przejdźmy do jednego z moich ulubionych-юморному raportu o naszych kwartalnych доходах gg poker dwa plus dwa. Ja bym wyśmiał, wykorzystywanie " każdego dnia, i jeśli twoja praca polega na tym, aby rozpowszechniać informacje o swoim nowym produkcie, innowacji lub cokolwiek to jest, spróbuj znaleźć sposób, aby to zrobić zabawne.
Na przykład, byłem na obiad w Londynie, a mój kolega zapłacił za nasze jedzenie swoim биткоином, ale do tego użył karty debetowej gg poker sit-n-go. Pięć lat później ciągle jestem na szczycie rozwoju Биткоина, ale większość moich znajomych poza hazardu absolutnie nie ma pojęcia, co to jest gg poker spin i złoto.
W każdym razie, ten serial - czysta komedia-nasz wiodący, Ed Паунэлл, znajdzie sposób, aby najnowsze wiadomości z branży hazardu zabawnymi i ciekawymi, o czym myślałeś, że jest to możliwe, prawda?Z tego powodu The Industry Eye szybko stała się jednym z najbardziej popularnych programów na CalvinAyre.com i ogarnął odbiorców daleko poza tylko hazardu branży, bo to zabawa dla wszystkich jak kontynuować naukę w kasynie.