L) ogłosiła, że podpisała nowe partnerstwo według stawek z angielskiego profesjonalnym klubem Sunderland A zysk netto Davida Фишмана w pokerze. i kanały społecznościowe będą w widocznym miejscu prezentować marka Coral.
Brytyjski bukmacher i hazard firma Ladbrokes Coral Group plc (LCL. na 49 000 miejsc, pełna obsługa zakładów w dniu meczu dla każdej ze swoich gier ligi i pucharu w ciągu całego sezonu piłkarskiego 2017-18 david Burke prime фоксвуд kasyno. Przez te nośniki bukmacher będzie reklamować różne oferty i promocje, takie jak "za pieniądze nie kupisz", na przykład, wizyta treningowych boisk klubu david Балдаччи przegląd gracza. Bukmacher Coral, najszybciej rozwijającym się w wielkiej Brytanii marka wielokanałowych zakładów i gier, zapewni domowego stadionie Sunderland A.
W ciągu całego sezonu stronie Sunderland A czy w kasynie w casa de campo. public relations Coral Simon Clare powiedział: "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Coral ustaliła to trwałe partnerstwo w wielkiej Brytanii z AFK"Sunderland", i chcielibyśmy życzyć wszystkim, którzy są związani z klubem, zwłaszcza wszystkich jego gorliwym i wiernym kibicom, powodzenia w nadchodzącym sezonie".. Dzięki nowemu partnerstwu celem Coral polega na tym, aby wzmocnić swoją pozycję na rynku w wielkiej Brytanii jako jeden z największych marek sportowych zakładów. Komentując partnerstwo, kierownik działu komunikacji AFK "Sunderland "Louise Уэнлесс powiedziała:" serdecznie zapraszamy Coral w klubie, w przeddzień rozpoczęcia nowego sezonu. Dyrektor ds.