Jak poinformowano, firma GVC Holdings, zajmująca online hazardem, odłożyła około 200 milionów euro (248,6 mln dolarów) na koniec 2017 roku, po tym, jak rząd Grecji nieoczekiwanie poprosił płacić podatek rachunek na kwotę około 186,7 mln euro (232,1 mln dolarów) david Балдаччи przegląd gracza.
Według raportu gazety Financial Times, opłaty odnoszą się do greckiego operacji operatora online-bukmacherską Sportingbet w 2010 i 2011 roku, które GVC Holdings kupiła w 2013 roku, ale nie wpłyną na dalszy przejęcie firmy za 4 mld zł (5,6 mld dolarów), brytyjskim rywalem Ladbrokes Coral Group czy w kasynie w casa de campo. Jak poinformowano, GVC Holdings z siedzibą na wyspie Man oświadczyła, że przemawia poradę prawną i ma powody do odwołania od oceny", ponieważ konto "znacznie wyżej kilka razy całkowitych dochodów Grecji, otrzymywanych spółką zależną" czy w kasynie w great wolf lodge.

Tym nie mniej, Financial Times poinformował, że GVC Holdings uzgodniłam z Atenami plan, według którego będzie przekazywać około 7,8 mln euro (9,7 miliona dolarów) miesięcznie w ciągu najbliższych dwóch lat, które może skończyć się zwrócić, jeśli jakakolwiek późniejsza odwołanie będzie skuteczne czy w kasynie w doskonałej punta cana. Ponadto, serwis informacyjny Reuters poinformowała, że GVC Holdings spodziewa się, że wkrótce zakupiony marka Ladbrokes sportsbetting stwierdzi czystej gry ratunek w 2017 roku w wysokości około 1 mld euro (1,2 mld dolarów), przewidując, że jego własne podstawowe dochody osiągnięto maksimum po tym, jak w 2016 roku odnotował przychody w wysokości 873,2 mln euro (1 mld dolarów). gniazdo do depozytu pulsa 3 bez wycięcia.