Jak poinformowano, w Australii i operatorem kasyna Crown Resorts Limited poinformował, że będzie musiał zamknąć swoje флагманское obiekt Crown w Melbourne co najmniej kolejne sześć tygodni po samorządu wznowienia pandemii коронавируса. Zgodnie z zapowiedziami we wtorek od Inside Asian Gaming, firma zarejestrowana w Sydney, wykonała rządowy rozkaz o czasowym zamknięciu gigantycznego lokalu z 23 marca, ponieważ liczba australijczyków, zainfekowany potencjalnie śmiertelną chorobą, przekroczyła 1700. Ogólnopolskie przypadki później spadła do 380 w zeszłym miesiącu i w konsekwencji doprowadziły do tego, że operator ponownie otworzył swoją własność w Koronie Perth i zaczął planować podobne ożywienie w Melbourne czas schnięcia powłoki dachu i fundamentu black jack.
Tymczasowy zastój: jednak doniesiono również, że w stanie Victoria tylko że znów weszła w kwarantannie "Trzeciej fazy" po rejestracji 191 nowej sprawy коронавируса z poniedziałku, że oczekuje się, że zaszkodzi otwarcia lokali rozrywkowych, takich jak 1604-pokojowy Crown w Melbourne, przynajmniej do 19 sierpnia pokrycie dachu i fundamentu black jack. Źródło powiedział, że ten krok dla drugiego pod względem liczby ludności stanu Australii wymaga również od mieszkańców pozostać w domu i powstrzymać się od podróży, za wyjątkiem celów edukacyjnych, ćwiczeń, pracy i uzyskiwania dostępu do żywności lub opieki medycznej pokrycie dachu i fundamentu black jack od lowe's.

Destrukcyjne rozbieżność: W wyjaśnianiu ostatnich kolekcji коронавируса w dzielnicy city of Melbourne i w środku azjatyckich gier poinformował, że w ciągu tego samego 24-godzinnego okresu przed rano we wtorek w pozostałej części Australii było tylko osiem infekcji, w wyniku czego w kraju było zarejestrowanych około 1190 aktywnych przypadków высокоинфекционного choroby.Рассмотренное potwierdzenie: W krótkim potwierdzeniem oświadczeniu Crown Resorts Limited, jak poinformowano, oświadczyła, że jej priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo jej pracowników, gości i społeczności" i że jej własność w Melbourne w Melbourne zostanie tymczasowo zamknięta z powodu ponownego wprowadzenia "Ograniczeń trzeciego etapu w metropolii Melbourne". Pieniądze konsekwencja: w Końcu stwierdzono, że Crown Resorts Limited początku ożywienia operacji po zakażeniu коронавирусом w swojej firmie w Crown Perth z 27 czerwca i niedawno zapewniał nowy kredyt na kwotę około 684 milionów dolarów, aby pomóc jej poradzić sobie z продолжающимися skutkami pandemii jak wygrać w automaty buffalo diamond. Ponadto, źródło powiedział, że pozycja ta obejmowała około 312 mln usd). USA jako dodatkowego finansowania dla nadchodzącej zabaw operatora Crown w Sydney, która miała objawić się później w tym roku, po ponad 50-miesięcznego budowy. jak wygrać w automatach buffalo gold.