Jednak Gordon powiedział, że jeśli ceny ropy będą rosnąć przez sześć miesięcy, mogą przyczynić się do zwiększenia kosztów biletów lotniczych, co powoduje, że większe obawy dotyczące perspektyw podróży jak wygrać w bubble kości.

Dyrektor stosowanych analizy Bryan Gordon powiedział, że wysoka cena ma niewielki wpływ na jedną planowaną podróż z Los Angeles do Las Vegas jak wygrać w automatach buffalo. Boyd Gaming Corp., który zarządza regionalnymi kasyno na Południu i Środkowym Zachodzie, a także ośrodków w Las Vegas i Atlantic City, zajęła największe miejsce w grze w indeksie.Średnia cena akcji spółki spadła o ponad 16 procent jak wygrać w automatach cash cove. "Uważamy, że niepewność związana z tymi postępowaniami, może nadal wpływać na promocjach", - powiedział Бейнон. Drugie co do wielkości spadek gry wskaźnika zaobserwowano w Las Vegas Sands Corp., w marcu średnia cena akcji w której spadła o ponad 13 procent.Śledztwo w sprawie spółki przez Komisję papierów wartościowych i giełd i Ministerstwo sprawiedliwości USA zostało zainicjowane zarzutów wysuniętych przez w pozwie o bezprawnym zawieszeniu działalności, podanym byłym szefem operacji Las Vegas Sands w Makau jak wygrać pieniądze w pokera. Firma poinformowała o marketingowej sojuszu z Wynn Resorts Ltd sloty online-dostawy do domu morrisons.

Obawy recesji doprowadziły do spadku akcji hazardu w marcu, i straszni inwestorów zaniepokoiła, że wysokie ceny benzyny mogą uniemożliwić klientom kasyna podróżować. więcej, niż tydzień temu. Ceny benzyny zbliżają się do 4 dolarów za galon w wielu rejonach kraju, i w trzech stanach — Hawajach, Alasce i w Kalifornii — już są sloty dla dostawy zakupów online morrisons.