W przypadku sukcesu będzie utworzona Zarządzanie фэнтезийного sportu w Kolorado, regulujące urząd, który będzie odpowiedzialny za opracowanie zasad, które zapewnią uczciwej gry w fantasy, gry sportowe, a nie jako zasłonę dymną dla nielegalnych gier hazardowych, Dla naszej gospodarki легализуйте wszystkie 3 jak ręce pokera.
Jak poinformowano, federalna rolę w zakresie nadzoru nad działalnością DFS zostanie rozpatrzona podczas przesłuchań w przyszłym miesiącu jak zostać profesjonalnym graczem w pokera. Do tej pory operatorzy ligi, przynajmniej w ośmiu stanach, albo wyszli z powodu problemów z prawem, albo zostały zakazane.
Iowa jest ostatnim stanem, w uzdrowisku legalizacji systemu plików DFS, a w środę projekt ustawy 3181 o badaniu Senatu został zatwierdzony przez grupę ustawodawcy stanu, informuje CalvinAyre como ser um jogador de poker profissional. W uzupełnieniu do wniosku o legalizacji systemu plików DFS, projekt ustawy, który został wpisany do Senatu stanowego Iowa, będzie przewidywać strukturę opłat, regulacje i ochronę praw konsumentów noc pokera 2 zabawnych chwili. Obecnie rodzinnym stanie Паллоне jest największym rynkiem regulowanym online hazardu w kraju i wytrwale stara się anulować federalny zakaz na zakłady sportowe. DFS-syf i zakłady sportowe są nadal nie opodatkowane i нерегулироваться. Jednak ich wysiłki mogą okazać się daremne, ponieważ eksperci-prawnicy podejrzewają, że zgodnie z Ustawą o ochronie profesjonalnego i amatorskiego sportu 1992 roku DFS może stanowić nielegalne zakłady sportowe noc of poker 2 jak długo można wygrywać. handlu, produkcji i handlu odbędzie się rozprawa w sprawie przeglądu stanu prawnego online hazardu, DFS i zakładów sportowych.