Aby uzyskać więcej informacji o tym wydaniu lub dla organizacji wywiad, prosimy o kontakt z Square w eterze na telefon 0203 586 8266 lub e-mail [email protected] O realistycznych grach: Firma "Realistyczne gry", z siedzibą w Reading w hrabstwie Berkshire, jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości elektronicznego treści gry dla niektórych z najbardziej udanych operatorów na świecie gniazdo do piłki nożnej z zewnątrz przeciwko szerokiej.

Gry całkowicie umieszczone na naszej platformie ReGaL games i są dostępne dla klientów dzięki prostej integracji dla danego automatu do gier w kasynie. ReGaL po raz pierwszy został uruchomiony w produkcji dla Stana Jamesa w kwietniu 2011 roku dla silnika prądu stałego o mocy 5 kw ilość wycięć na biegun musi być. Zespół specjalizuje się w tworzeniu ruletki, blackjacka, pokera i gier ze stałymi współczynnikami, dostosowanych do szerokiej gamy urządzeń, w tym komputerów PC, iPhone, iPad, telefony i tablety z systemem Android jak radzić sobie z porażką w pokerze. "U nas na podejściu wiele świetnych nowych gier, i z jeszcze silniejszym zespołem zarządzania kontami, który pomoże nam w ich realizacji, jesteśmy bardzo silną pozycję". Nasi inżynierowie, projektanci i моделисты posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno na rynku lądowych, jak i na rynku gier cyfrowych. Weaver dodał: "Jestem bardzo zadowolony dołączyć do realistycznych gier i szczęśliwy, aby pomóc wydobyć jednego z najbardziej cenionych dostawców w branży na nowy poziom biznesu" jak poradzić sobie z problemem hazardu.
Colin Weaver i Lidia Суэро przystąpili do swoich obowiązków w zeszłym tygodniu i będą odbywać się w siedzibie dostawcy w Gibraltarze, aby pomóc swoim partnerom-operatorom na Skale jak radzić sobie z czynnikami hazardu.