Amerykański szczyt na zakłady sportowe, odbywający się w ojczyźnie pierwszej legalnej zakłady sportowe w New Jersey (tor wyścigów konnych Monmouth Park), odwiedzą lokalne i międzynarodowe, operatorzy zakładów sportowych, dostawcy oprogramowania, eksperci oszustwa i walce z praniem brudnych pieniędzy, prawnicy, państwowe organy regulacyjne, ustawodawcy, urzędnicy państwowi i innowatorzy hazardu z całego świata, aby poznać najnowsze wieści o grach hazardowych od Calvina Eira. proszę.

AASBS będzie obejmować dyskusje i prezentacje pod kierunkiem 37 liderów w branży na 16 sesjach daj mi znać przedział czasu. Nie czekaj, aż bilety zostaną wyprzedane, zarejestruj się na AASBS dziś proszę.
Podczas gdy STANY zjednoczone przygotowują się do uzasadniony, regulowane stawki na sport, poszczególne zjednoczone wprowadzają i wprowadzają w życie przepisy, które pozwoliłyby postawić na sport daj mi znać. Po pierwszym dniu uczestnicy udadzą się na rozdanie nagród American Gambling Awards, organizowanego Gambling.com i prowadzi analityk fantasy sports, autor bestsellerów New York Times i wiodący фэнтезийного show na ESPN+ Matthew Berry jaki przedział czasu ci bardziej pasuje. Ostrzeżenie o nowościach: Do przeprowadzenia Всеамериканского szczytu na zakłady sportowe w Monmouth Park pozostał tylko jeden miesiąc proszę. O tym wydarzeniu: Ustawodawstwo, zezwalająca na zakłady sportowe, rozprzestrzenił się na całym politycznego krajobrazu USA z maja 2018 roku i ważnych decyzji sądu Najwyższego w sprawie Christie przeciwko NCAA, który właściwie nie stosuje się już bana na zakłady sportowe, wprowadzony PASPA (Ustawa o ochronie profesjonalnych i amatorskich sportów 1992 roku) daj mi znać. operacji z cyfrowymi książkami sportowymi, William Hill, USA; Manuela Stana, vice-prezydenta USA, Kindred Group i wielu innych jaki przedział czasowy wolisz.
AASBS, który odbędzie się w dniach 18-19 czerwca na torze Monmouth Park, przyciąga ogromną uwagę wszystkich, którzy pracują w branży zakładów sportowych proszę. Amerykański szczyt zakłady na sport już nie za górami daj mi znać. Teraz jest właściwy czas, aby dowiedzieć się wszystko, co musisz wiedzieć o czynnikach rynku zakładów sportowych w Stanach Zjednoczonych, takich jak poszczególne zasady stanu, zmiany ustawodawcze, oraz wymagania, strategie marketingowe i technologiczne osiągnięcia, które może zaoferować kraj możliwości czy pasuje ci ten okres czasu.