Spółka zarejestrowana w hong Kongu Jimei International Entertainment Group Ltd w czwartek poinformowała o zysku netto w wysokości 52,8 mln dolarów hongkońskich (6,8 mln usd) za pierwsze półrocze 2015 roku. Jest to porównywalne ze stratą w wysokości 8,3 mln dolarów hongkońskich w roku poprzednim river spirit casino valentine ' s day.
?"W ciągu ostatnich sześciu miesięcy grupa osiągnęła przychody i marżę brutto w wysokości około 112, 4 mln dolarów hongkońskich i 60, 6 mln dolarów hongkońskich, odpowiednio, od rozrywki i hazardu", - poinformowała firma w czwartek automat do gry borderlands 3 legendarny. W ramach umowy o przeprowadzenie bankietów z Crown Perth, Jimei International Entertainment "wywarła pomoc w promocji od około ośmiu do 10 stołów do gry w kasynie Crown Perth".
Dążymy do dalszego rozszerzenia na szybko rozwijające się rynki rozrywki i gier, szczególnie w Azji, aby nadać grupie nowy impuls i źródła przychodów"-powiedział prezes Jimei International Entertainment Jack Lam Yin Locke (na zdjęciu) w oświadczeniu, opublikowanym w komunikacie w czwartek.e dodał: "Dzięki osiągnięciom w pierwszej połowie 2015 roku, jesteśmy w pełni przekonani do dalszego wzmocnienia naszej pozycji w branży rozrywki i gier" usterki automatu do gry borderlands 3 2021. r Lam jest jednym z najbardziej doświadczonych menedżerów kasyna w Makau usterki automatu do gry borderlands 3. Według doniesień lokalnych MEDIÓW, założył Jimei Group, wieloletniego uczestnika w sektorze promocji VIP-gier w Makau. Według strony internetowej Jimei Group, Jimei Group prowadzi hazard w ośmiu hotelach-kasynach w Makau. Jimei Group nie ma znanych bezpośrednich relacji biznesowych z Jimei International Entertainment.po subskrypcji na akcje, zakończone we wrześniu 2014 roku, pan Lam i związane z nim strony uzyskały kontrolę nad kapitałem Jimei International Entertainment. W tym czasie organizacja ta została zarejestrowana w hong Kongu przez firmę pod nazwą Sinogreen Energy International Group Ltd ubiegać się o licencje na gry hazardowe w wielkiej Brytanii. Ostatni wcześniej zajmował się handlem klawiaturami z gumy silikonowej-segmentem, który nie przynosił dochodów w pierwszej połowie 2015 roku. applicazione legge del terzo roulette.