Gwiazda poinformowała, że członkowie Stowarzyszenia operatorów gier Kenii (AGOK) spotkali się z wysokich rangą urzędników Ministerstwa sportu, kultury i sztuki w zeszłym tygodniu, aby omówić podatkowy pytanie, ale nie mogli dojść do jakiejś konkretnej decyzji bonus bez depozytu w kasynie betchan. Sekretarz AGOK Judith Кирагу nie przewiduje szczegółowego raportu o spotkaniu, oprócz tego, że powiedziała, że grupa powtórzyła swój apel zmniejszyć obecny 35-procentowy podatek na zakłady sportowe do poprzedniej stawki podatkowej w 7,5 proc.
Według Кирагу, grupa, również wyraziła gotowość do ponownego rozważenia pytanie o cofnięciu kenijskie sportowych, sponsorów, jeśli rząd zgodzi się przejrzeć nowy podatek. W rozwiniętych krajach, takich jak Niemcy (5%), Las Vegas (6,5 proc.) i Kanada (20 proc.), stawki są znacznie niższe, niż w Kenii, która weszła w życie z dniem 1 stycznia. W niedawnym badaniu firma doradcza PricewaterhouseCoopers (PwC) oświadczyła, że podatek na zakłady w Kenii najwyższy w regionie i wyprzedza takie ośrodki gier, jak Las Vegas bonus bez depozytu w kasynie z gniazdami na pieniądze.
Niektórzy bukmacherzy odmówił sponsoring drużyn sportowych i lig Kenii na początku tego miesiąca jako środki mające na celu zmniejszenie kosztów, w tym operator zakładów SportPesa , który zrezygnował ze sponsorowania drużyn piłkarskich Premier league Kenii Gor a mahia FC i AFC Leopards. Według Кирагу, wynik kenijskie operatorów hazardu także doprowadzi do wzrostu nielegalnych gier hazardowych w kraju. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira poker dama vale mais valete. To zmusi niektórych z nas zamknąć lub przenieść się na rynki, takie jak Tanzania, gdzie podatki są niskie, lub zwinąć operacji" - powiedział Кирагу pokera daniel negreanu najlepsze momenty. Firmy bukmacherskie działające w Kenii, obecnie dążą do dialogu z kenijskim soft-przez rząd, aby znaleźć rozwiązanie win-win problemy z opodatkowane na gry hazardowe poker daftar patrol dapat bonus.