Jak poinformowano, duży wstrząs na zatoce każdym rynku stało się po tym, jak izba niższa двухпалатного organu ustawodawczego kraju podjęła działania na początku tego tygodnia, w wyniku których lotto, które doświadczeń trudności finansowe, współpracować z konkurencyjnej usługi Pronosticos para la Asistencia Publica (Pronosticos) era gier w Hollywood na Florydzie.

Według raportu G3Newswire, opublikowanego w środę, prawo, zatwierdzony przez Izbę deputowanych prawie jednogłośnie, wymaga, aby transakcje Narodowej loterii zostały połączone w operacji jej partnera Pronosticos, ponieważ wyniki sprzedaży i sieć ostatniego bardziej rozwinięci niż u jego starszego partnera wiek hazardu kasyna Iowa. Prawa są spełnione: G3Newswire poinformowała, że ta decyzja, która teraz powinna być dostarczona na głosowanie w najwyższym Senacie Rzeczypospolitej, pozwoli również na nowo zjednoczonego przedsiębiorstwa używać nazwy National lottery i zachować swoją wyłączną licencję na wniosek ogólnopolskich loterii wiek gier hazardowych na Florydzie hard rock. Ponadto, w przepisach, jak się zakłada, są określone przez tanich i administracyjne cechy proponowanego połączenia, które powinny być uzgodnione przez Ministerstwo finansów i państwowego kredytu w partnerstwie z Ministerstwem administracji i wzywa do poszanowania praw każdego z pracowników operatorów as king nadaje się do żetonów.

Problemy podatkowe: Nowo wybrany prezydent Meksyku Andres Manuel Lopez Обрадор, jak poinformowano, zaproponował to połączenie w lipcu jako sposób odwrócić spadek sprzedaży Krajowej loterii as. Usługa ta rzekomo zaczęła zwiększać deficyt w 2008 roku w wyniku wprowadzenia Specjalnego podatku akcyzowego na Produkty i Usługi, który jest federalnej celnych pobieranych produktów, które mogą być uznane za szkodliwe dla społeczeństwa, takich jak alkohol, papierosy lub, w tym przypadku, gry hazardowe król dama walet poker. Wezwanie do zamknięcia: Spadek Krajowej loterii stał się najbardziej oczywiste w 2015 roku, gdy Główny kontrolny biura Meksyku, powiedział, że serwis jest w stanie narastającego kryzysu i nawet przestała wykonywać niezbędne płatności w państwa organizacji charytatywnych. Później urząd wystąpił zamknąć operatora, ale ta propozycja spotkała się z dużą rezerwą, co sprawiło, że prawodawcy szukać sposobów, aby zaoszczędzić instytucja, która może prześledzić swoją historię aż do 1770 roku..