Szybki skok na siedem dni do przodu, i rozbójnicy spadła o ponad połowę, do 8-1 co oznacza dzwonienie z kasyna. Ale właśnie w Oklahomie teraz, najwyraźniej, najprostsza droga do wspólnej polityki rybołówstwa. Ale w stanie Ohio, na pewno nie jest wykluczony z gry, ponieważ gracze wciąż wierzą w zespół Urbana Мейерса, pomimo zemsta Oklahomy za zeszłoroczną porażkę 45-42 najlepszy asortyment rękawic gniazdo osr. "Musimy naprawić to cholerstwo, a my to zrobimy" - powiedział trener. W "Суперкниге" wzrosła z 7-1 aż 5-1, ale najlepsza gra w weekend była u zdobywcy nagrody "Ochrona" najlepsze strony internetowe dla rakeback poker 2021.
Prawdopodobnie jedyna drużyna, stoi na ich drodze, jest w stanie Oklahoma nr 9, z której Сунеры zmierzą się 4 stycznia w Stillwater na stadionie Boone Pickens najlepsze sloty pamięci ram do wykorzystania. W суперкниге teraz Jackson wygrywa 9-5, aby wygrać Гейсмана, w porównaniu z 8-1 w zeszłym tygodniu.

Po pierwszym tygodniu суперкниге Westgate musiałem długo czekać 18-1, aby wygrać mistrzostwa. Znakomity występ Magazynu w centrum uwagi całego kraju zmniejszyło jego szanse na zwycięstwo w Pucharze Хейсмана.

Meyer nadal pewien, że sezon Ohio stanu można zmienić. Po tym, jak w końcu trzeciego kwartału "Wolverine" strzelili zaledwie jedną bramkę na polu, oni zajęli się sprawami przeciwko Cincinnati i zobaczyli, że ich pierwsza linia spadła z 18-1 do 15-1.