Szwedzki regulator Spelinspektionen orzekł, że Spooniker i ATG naruszył czasowe ograniczenia w celu ochrony graczy, stosowane od początku pandemii.

Kindred i MuchBetter zawrą Nowe Globalne zlecenie partnerstwo. Płatności, rozproszone w ciągu 3 lat, Kindred wypłaci pierwotną rekompensatę pieniężną w wysokości 80 milionów euro (95 milionów dolarów) z całkowitej wartości 295 mln euro (350 milionów dolarów) za wydane 66,6% udziałów najlepsze ręce do podwojenia w blackjacku. Dwie ustawy nominowanych do głosowania Massachusetts wkrótce może dołączyć do sąsiednich stanów, pozwalając swoim mieszkańcom postawić na sport najlepsze ręce do stawek w grach texas hold ' em. Partnerstwo uzupełnia istniejące porozumienie między Gamban i Kindred, która została podpisana w 2017 roku najlepsze ręce do rozmów w texas hold ' em.
Zysk brutto grupy Kindred za 1 kwartał 2020 roku wyniosła 140,7 mln funtów, ale ze względu na porównywalnekoszty w wysokości 24 mln funtówzł zysk z działalności operacyjnej wyniósł zaledwie 7,3 mln funtówmilion. Firma jest zdeterminowana, aby nieustannie dążyć do pozytywnego wyniku i odwołała się od decyzji do sądu Administracyjnego Szwecji, i choć kara staje się wymagalne dopiero po wydaniu ostatecznego wyroku, Kindred przewidziała wymiar kary.Łączna liczba aktywnych klientów Kindred w 1 kwartale 2020 roku zmniejszyła się o 1 531 302 wporównaniu z 1 603 903 w 4 kwartale 2019 roku. Członek rady James Флерри niedawno wniósł poprawkę, w której miał nadzieję, że goście kasyna będą mogli palić czy w kasynie Hollywood basen. W sumie Grupa zaproponowała 48 160 imprez dla zakładów w czasie rzeczywistym za okres sprawozdawczy i транслировала 31 752 wydarzenia na urządzeniach stacjonarnych i mobilnychurządzeniach w kasynie hollywood serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Wszechstronnośćportfolio sportowych książek Kindred, w tym opatentowaną platformę dla wyścigów konnych z zaawansowanymi technologiamipozwoliło marce Grupy Unibetdostosować się do nowych możliwości i częściowo złagodzić skutki migracji globalnejsportowego kalendarza, który rozpoczął się od połowy marca. Kindred Group podpisała globalną zlecenie partnerstwo z MuchBetter, wielokrotnie nagradzanej płatności przez firmę w kasynie Hollywood jest czek na płaszcz.