Na podstawie danych o udziale stanu Delaware, projekt ustawy zakłada, że przeciętny dorosły mieszkaniec Montana postawi 140 dolarów w 2021 roku w kasynie Hollywood jest czek na płaszcz.
Ten tydzień jest ważny dla prawodawcy Montana, przygotowującego projekt ustawy, która pozwoli postawić na sport w kraju Wielkiego Nieba ile jutro otwiera się w kasynie Hollywood. Finansowe rozprawy powinny odbyć się albo w środę, albo w czwartek rano po ile dziś zamyka się w kasynie Hollywood. Do 10 "kojarzy hazardowych przedsiębiorstw", w skład którego wchodzą firmy oferujące sprzęt do prowadzenia zakładów sportowych, będą płacić 100 dolarów rocznie dla każdego. W przypadku przyjęcia ustawy wejdzie w życie w czerwcu 2020 roku.

Projekt ustawy jest naprawdę zezwala aplikacji mobilnych. Senatora stanu Znaczek Бласделу (R-Kalispell) będzie do 1 kwietnia zakończyć rozważanie swojego projektu ustawy SB 330 w Senacie po ile dziś zamyka się w kasynie Hollywood. "On również zbudowany jako sterownik do lokalnych tawern, barów i kasyn". Zgodnie z komunikatem prasowym Newgioco, ona zapewni "rozwiązania business intelligence i zarządzania ryzykiem", jeśli Montana legalizuje zakłady sportowe.. Dwa operatora bukmacherów i dwa operatora platformy będą płacić roczna opłata licencyjna w wysokości 1000 dolarów za sztukę na ile otwiera się w kasynie Hollywood. Ostatnie czytanie powinno odbyć się najpóźniej w poniedziałek.