"Wiemy, jak bardzo Sheldon Adelson nienawidzi związki zawodowe, a my dużo o tym rozmawialiśmy" - powiedział George Бонсер, niedawno emerytowany strażnik kasyno Sands w miejscowości Betlejem, który pomógł rozpalić wysiłki zmierzające do zjednoczenia się w związki zawodowe madden 20 najlepszych gier odbiorników.
Poranny telefon poinformował, że burmistrz Betlejem Robert Дончес potwierdził, że Giuliano podzielił się z nim tą wiadomością w czwartek wieczorem, podczas gdy Ron Reese, przedstawiciel firmy Las Vegas Sands, odmówił dalszych komentarzy, ale opublikował oficjalne oświadczenie giganta w kasynie w Las Vegas trasy uczniów maddena 20 slotów. Mam nadzieję, [że] to nie odegrał żadnej roli" interwał madame Tussaud singapur. "Do Las Vegas Sands [Firmy] regularnie zwracają się o potencjalnych interesów w różnych aktywach" - czytamy w oświadczeniu Riesa.

"Jeśli będzie na sprzedaż, na pewno chcemy pracować z nowym właścicielem, aby opracować resztę strony" - powiedział Дончес gazecie. "Obawialiśmy się, że może próbować rozładować wszystkie miejsca, ale to po prostu wydaje się zbyt radykalne madden 20 najlepszy kącik zabaw. "Jeśli nie, to ja bym wezwał nowego właściciela sprzedać część nieruchomości, aby inni mogli go rozwijać". velo avec roulette 3 ans. U operatora ponad 50 000 pracowników na całym świecie, w tym w Makau, Singapur i Las Vegas, a on konsekwentnie występował przeciwko wysiłki swoich pracowników do zjednoczenia się w związki zawodowe, ale ostatecznie został zmuszony usiąść do stołu po decyzji Krajowej rady stosunków pracy w 2015 roku velo avec roulette a partir de quel age.