Operatorzy bukmacherów i opinia publiczna będą mieli jeszcze jedną okazję zobaczyć iShop w akcji ponownie w przyszłym miesiącu, kiedy Optima zaprezentuje swoje walory na targach ICE Totally Gaming w Londynie bonus bez depozytu w rzeczywistym kasynie online. W ciągu ostatnich 20 lat Maester wziął udział w ponad 100 konferencjach i był albo głośnik albo moderatorem co najmniej 60 imprez.
Jak zwykle, na stoisku Optima będą pracować eksperci z firmy, gotowe omówić przedstawione technologie i produkty ile pieniędzy traci się w grach hazardowych każdego roku. Hiszpańska firma Optima Information Services iShop spore emocje Wśród odwiedzających niedawnej wystawy bukmacherów TVC w Solihull, wielka Brytania,. Produkt hiszpańskiej firmy technologii stawek Optima Information Services iShop wywołał duże zainteresowanie, a w zeszłym miesiącu firma otrzymała nagrodę SBC za najlepszy produkt dla detalicznych stawek ile pieniędzy wydaje na gry hazardowe każdego roku. Oprócz iShop, w tym roku firma zaprezentuje swój system detalicznych stawek EPOS bez serwera; giganta aplikacja Poseidon do pracy z użytkownikami i system dostarczania danych w czasie rzeczywistym; produkty do analiz biznesowych, promocji i raportowania w czasie rzeczywistym; a także produkty, które sprawdziły się w krajach rozwijających się i nowo regulowanych rynkach w Europie Wschodniej i Afryce ile pieniędzy rocznie przeznacza na gry hazardowe w USA.
Obserwował, jak przemysł wzrosła z jej pierwotnego stanu przed tym, niż jest teraz ile kosztuje każda poker chip. Z punktu widzenia operatora, system szybko się instaluje bez zakłócania pracy, zwiększa ilość zakładów w grze bez potrzeby w terminalach, SST lub dodatkowego sprzętu komputerowego, a także pozwala bukmacherów instalować własne ceny i udostępniać wydarzenia z własnych kanałów danych. W linii produktów Optima jest również handlowy model danych.Łatwość i szybkość instalacji oznaczają, że iShop może być wdrożony w wielu sklepach w ciągu kilku godzin, a nie dni, a wszystko to bez naruszenia zwykłego bukmachera działalności jogos de casino gratis slots. Produkt jest nowy kanał interakcji, który pozwala graczom obstawiać na swoich urządzeniach mobilnych, będąc w obiektach handlowych, bez konieczności rejestracji lub nawet konta; klient po prostu podłącza się do iShop w sieci bezprzewodowej i sprawia, że zakład.