"Zjednoczenie wysiłków z szanowanym online-operatora, który Jackpot.com z pewnością jest to kolejna przełomowa transakcja dla nas i jest częścią naszej strategii na rzecz wzmocnienia naszej pozycji na rynkach regulowanych. "Tom Horn Gaming opracowuje i rozwija się w naprawdę wyjątkowe gry, które oferują ekscytujące doznania i cieszymy się, że włączono je do gry w naszej ofercie kasyna najlepszy poker online witryny. gier automatów z siedzibą w Walletta stale dodaje nowe i bardzo atrakcyjne nazwy w swoje stale rosnące portfolio, które zawiera obszerną kolekcję cross-platformowych automatów wideo, dostępnych na urządzeniach mobilnych, komputerach i terminalach.
Wśród udanych tytułów, które będą dostępne, - "Księga czarów", "243 kryształowych owoc" i "Ognisty kot", wszystkie one są znane z ich wizualnie atrakcyjną grafiką, gry, zabawy i ekscytujące dźwięki przegląd gniazda "Kod demona". ICE Londyn: Nowe wersje będą prezentowane na ICE na stoisku N7-410 5-7 lutego w ExCel London.Żyć w Serbii: Programista niedawno ogłosił, że teraz mieszka na regulowanym rynku Serbii z jednym z największych operatorów, Balkan Bet.
Jesteśmy pewni, że gry Toma Horna staną się hitem wśród naszych graczy, i czekamy na długi i udanego partnerstwa" poker room w delaware. Główny dyrektor wykonawczy Tom Horn Gaming Ondrej Лапидес wyjaśnił znaczenie nowego partnerstwa "jeszcze jednej прорывной transakcją"... Wilmington.

Jestem przekonany, że nasze ekscytujące gry będą mile widziane Jackpot.com gracze". Wiodący dostawca oprogramowania dla kasyn online i lądowych gier operatorów usług operatorom i graczom atrakcyjny portfel wysokiej jakości i popularnych automatów wideo the deuce lounge i kasyno visalia w kalifornii.

Najnowsze gry: Tom Horn Gaming również zaprezentowała szereg nowych gier, w tym "Sherlock".