Ale instrukcja Elliot nadal uczestniczy w dyskusjach poker room w delaware. Proces sądowy, wygląda na to, poświęcony jest sztuce gry Wilmington.
Najważniejsze operacyjne oddział firmy, Caesars Entertainment Operation Co., kontroluje około 80 procent całkowitego zadłużenia, i u niego kończą się środki pieniężne, do wykonania tych zobowiązań the deuce lounge i kasyno visalia w kalifornii. Cezar i prezes zarządu Gary Лавман do czynienia z nożami wierzycieli i posiadaczy obligacji, ubranych jak Marek Brutus konstrukcja szczelinowych krat z волноводным energią. "Uzyskanie szybkiej zgody .. sloty. Jednak firma poinformowała w oświadczeniu Komisji papierów wartościowych i giełd, że koncepcja REIT został "zastąpiony" innymi ofertami takie jak tome of madness. Przed Dniem dziękczynienia grupa wierzycieli, na czele z bankiem UMB, któremu przysługuje 1,25 miliarda dolarów, złożyła pozew w stanie Delaware z żądaniem usunięcia przywódców firmy Caesars od kontroli nad spółką sloty.
Analitycy powiedzieli, że im się podoba pomysł REIT, który doprowadziłby do CEO na dwie firmy: jedna ma nieruchomościami i kasyna, i drugą, która zarządza nieruchomościami takie jak czarnoksiężnik z krainy Oz. Analitycy twierdzili, że firma-działacz opowiada się za zakup niedowartościowanych spółek i oferuje doradztwo w zakresie działalności operacyjnej szczeliny. Analitycy nie wierzą, że wstępne upadłość może dla CEO, który zarządza wieloma regionalnymi, jak firmy, a także Caesars Palace i Caesars Atlantic City takie oku góra.