Ten zwrot "nowy plac działalność" dała niektóre prawodawcy możliwość zaoferowania włączyć w projekt ustawy o reformie przepisów o легализованном, облагаемом opodatkowane i regulowanym внутригосударственном pokerze on-line, idąc za przykładem udanej legalizacji w Nevadzie, Delaware i New Jersey w ostatnim czasie.
Istnieje zalecenie o tym, aby Jednostka zakład wzajemnych zakładów, które obecnie reguluje lądowe poker roomy, wyścigi konne i psów, a także automaty do gier, подпадало pod działanie nowej komisji ds. W zeszłym tygodniu Komisja hazardu Senatu Floryda omówił projekt nadchodzącego projektu ustawy o reformie hazardu, który ma przedstawić podczas sesji ustawodawczej 2014 roku trzeba wymagać. Plan polega na tym, aby wypracować konsensus w sprawie ustawy, która kompleksowo zaktualizuje ustawa o grach hazardowych z Florydy, działający pod auspicjami komisji ds wygrane w grach hazardowych w Kanadzie. W takiej sytuacji wyraził zdanie o tym, aby osiągnąć kompromis z walczących grup, najpierw poprzez rozszerzenie hazardu przedmiotem publicznego referendum, aby uzyskać dostęp do opinii mieszkańców Florydy trzeba wymagać.
Aktualności kasynie online Dzięki Infopowa Więcej wiadomości tutaj wygrane w grach hazardowych. Człowiek z planem tutaj, w Casinomeister trzeba wymagać wygrane w pokera. Nie оправдывай swoich nadziei up...it założenie, które może nie być zaprojektowana, Aktualny przegląd przepisów o grach hazardowych w stanie Floryda w USA może stać się słabym oparciem dla legalizacji pokera online, jeśli niektóre ustawodawcy nalegają na swoim turnieje w kasynie Hollywood St. Louis.
Projekt obejmuje niektóre zalecenia badania niezależnego konsultanta o wartości 400 000 dolarów USA, poświęconego branży hazardu na Florydzie w ogóle turnieje w pokera w kasynie Hollywood dziś.