SkillOnNet, wiodący dostawca platform na rynku, stojący za niektóre z najbardziej popularnych marek w kasynie online na świecie, wzmocniła swój imponujący portfel z dodatkiem Eyecon, ukochanego przez graczy automaty do gry i bingo na całym świecie.

Integracja oznacza, że gracze na takich stronach, jak PlayOJO , Slots Magic, PlayJango, RoyalBet i MegaCasino, mogą uzyskać dostęp do takich kultowym gniazd, jak Shaman's Dream i Temple of Iris kiedy zostaną wydane nowe sloty na tesco. Z dodatkiem Eyecon SkillOnNet teraz oferuje swoim partnerom-operatorom ponad 3000 automatów do gry, stołów, jackpoty, Слинго, błyskawicznych zwycięstw i gier z żywymi dealerów od najbardziej popularnych deweloperów w branży kiedy zostaną wydane nowe sloty do testowania covid.
Oprócz zapewnienia jednego z największych portfeli wysokiej jakości treści dla kasyna, SkillOnNet oferuje swoim partnerom zlokalizowane metody płatności, indywidualne funkcje i obsługa klientów. Michael Голембо z SkillOnNet powiedział: "Eyecon jest jednym z najbardziej znanych twórców gier w branży i jest odpowiedzialny za niektóre z najbardziej popularnych gier wszech czasów". "Są one doskonałym dodatkiem do gry portfolio SkillOnNet i dodadzą jeszcze więcej różnorodności i jakości treści, które oferujemy naszym partnerom i ich graczom".
Zvi Чазанов, kierownik ds poker quads vs straight flush. kluczowych klientów Eyecon, powiedział: "cieszymy się, że uruchamiamy nasze gry z wielokrotnie nagradzanej platformy SkillOnNet, rozszerzać nasz zasięg w nowych obszarach" poker quando andare all in. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc podzielić się naszym mocnym portfolio wizualnie ciekawych, wysokiej wydajności gier z operatorami SkillOnNet i ich graczami" poker que clase de palabra es. "Uważamy, że to będzie długi i udane partnerstwo dla Eyecon i naszych nowych przyjaciół w SkillOnNet"..