Wynn Resorts poświęca 7,5 miliona dolarów na pomoc w likwidacji skutków klęsk żywiołowych w Makau i Houston, poinformowała firma gra w piątek poker gdy zwiększać blindy. "To bardzo smutny i tragiczny zbieg okoliczności, że w dwóch dużych miastach, gdzie u nas są nasi pracownicy i klienci – Makau, Chińska Republika Ludowa, i Houston, w stanie Teksas, — tragedia wydarzyła się w ciągu kilku dni od siebie" - powiedział prezes i dyrektor naczelny Wynn Resorts Steve Wynn poker que es el flop. W domu pracowników w Makau zostały uszkodzone podczas tajfunu, jakie spadło na 23 sierpnia.
Doznał wielu pracowników, a także klienci, którzy znaleźli się we władzy tajfun", czytamy w oświadczeniu Wynna. W Teksasie wielu klientów i partnerów biznesowych Wynn Resorts doświadczali na sobie katastrofalne skutki huraganu "Harvey" poker que es cold call. "Te wydarzenia, zachodzące w odległości 8000 mil od siebie, miały wpływ na życie naszych pracowników i naszych przyjaciół w obu miastach, i czuliśmy się zobowiązani pomóc w jakiś sposób" - powiedział Wynn.

W Makau Wynn Resorts wniesie 3,75 miliona dolarów w pomoc rodzinom i lokalnego biznesu precio de la cerveza poker por canasta. Firma będzie również kontynuować prace wysiłki, które rozpoczęły się z tego, że pracownicy Wynn rozproszone swoje utwory wodę i dostaw, a teraz obejmują sprzątanie i pomoc w odbudowie zniszczonych obszarów.

W Houston, w stanie Teksas, przeznaczono jeszcze 3,75 mln dolarów pomocy dla pomocy ludziom, ofiarom huraganu, czytamy w komunikacie spółki..