Po decyzji sądu Najwyższego USA anulować federalny zakaz zakłady sportowe 1992 roku wiele firm z całego świata, które zaoferowały swoje zrozumienie tego, że to przełomowa decyzja może oznaczać dla przyszłości ich firmy jak wygrać w automacie. Trzy kierownika z Scientific Games wyrazili swoją opinię na temat decyzji, które otwiera możliwości dla zakładów sportowych na terenie całego kraju, ostatecznie kładąc kres monopolu Nevada na tę praktykę.

Powołując się na decyzję sądu Najwyższego, Barry Коттл, dyrektor generalny SG Interactive i nowy prezydent i dyrektor generalny Scientific Games, mówi: "To rozwiązanie potencjalnie doprowadzi do największej fali rozszerzenia gier w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 20 lat. Jest to z pewnością ekscytujące wydarzenie dla naszej branży, naszych klientów i naszej firmy."Scientific Games ma unikalne umiejętności, aby pomóc naszym klientom korzystać z tej nowej możliwości dla zakładów sportowych jak wygrać w ultimate texas holdem. Jestem w pełni przekonany, że nasze zespoły dgital i loterii popierają to rozwiązanie, z pomocą obsługi klienta światowej klasy i szybkich rozwiązań dla wszystkich zainteresowanych stron". Również ważąc to rozwiązanie, Matt Davey, dyrektor wykonawczy grupy SG Digital, powiedział: "Dzisiejsza decyzja sądu Najwyższego USA stwarza niespotykane dotąd możliwości dla dostawców i operatorów zakładów sportowych, a także dla większości wszystkich miłośników zakładów sportowych w USA jak wygrać w texas hold ' em poker zynga.

Cieszymy się, aby zobaczyć ten pierwszy krok na drodze do legalizacji, i my dobrze o postępy w pracy z naszymi partnerami na loterii i gier nad rozwiązaniami, odpowiednich do ich indywidualnych potrzeb."Wzrost rynku, spodziewane w wyniku tej decyzji, będzie miało trwały wpływ na placu i лотерейную przemysłu w USA, a także na dochody pochodzące z państw członkowskich."Choć jest to rozwiązanie, z pewnością przynosi korzyści operatorom i dostawcom, ono także jest fantastycznym wydarzeniem dla graczy i graczy zakładów bukmacherskich automaty do gry hazard obok mnie. Wkrótce będą mieli uzgodnione, legalne i regulowane rozwiązania, które pozwolą im postawić w bezpiecznym i chronionym środowisku zakładów". I wreszcie, Pet Mchugh, SVP Global Lottery Systems, dodaje: "To historyczny krok do przodu dla gier i lottery company przemysłu USA automaty do gry do pobrania za darmo aplikacja. Przemysłowych zalegalizowane zakłady sportowe pozwolą naszym klientom loterii dostarczać rozrywki produkt swoim graczom, otrzymując znaczne dochody dla zjednoczonych i beneficjentów loterii. Oprócz emocji, legalne zakłady sportowe zapewni amerykanom możliwość dokonywania bezpiecznych zakładu z wykorzystaniem niezawodnej technologii, która spełnia wszystkie wymogi prawne i chroni zakład, konsumenta i лотерейную lub gry organizację"..