Większość legalnych operatorów online hazardu z azjatyckim twarzą posiadają licencje wydane Pierwszej Кагайской przez firmę obiektów i ośrodków z systemem strefy ekonomicznej Кагаяна naucz się być krupierem w kasynie.

Zhang Hai Long broń z generalnym managerem Haoying Solutions Inc, która była jak centrum outsourcingu procesów biznesowych (BPO) w strefie Ekonomicznej Кагаяна, ale musiała pracować wewnątrz Кагаяна, a nie w Makati.Хойинг miał również uprawnienia urzędu Skarbowego, którego ważność wygasła trzy lata temu.Чжану również został oskarżony o posiadanie, uważa się, że duże ilości amfetaminy, które, jak twierdził, starszy asystent Элеазар Matta, Zhang podzielił się ze swoimi pracownikami, "aby przetrwać w ciągu 24 godzin pracy firmy dowiedz się. We wrześniu biuro Imigracyjne aresztowało 154 chińskich obywateli, działających poza strefą wolnego portu Clark jak być sprzedawcą крэпов. Władze filipińskie пресекли jeszcze jedną chińską nielegalną operację z hazardem w Internecie naucz się być pokerowym sprzedawcą. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Pracownicy zostały przekazane w НКРПО do dalszego przesłuchania i prawdopodobnie deportacji co to jest check-call w pokerze.
Jest to drugi duży błąd w ciągu ostatnich kilku miesięcy, związany z nielegalną operacją zakładów online, prowadzonej przez chińczyków co to jest check-raise w texas hold ' em. Policja przejęli około 100 komputerów i zatrzymała 60 pracowników nielegalnego bukmachera. W środę filipińskie MEDIA poinformowały, że Krajowe biuro policji regionu Stołecznego (NCRPO) zatrzymało obywatela Chin, oskarżonego w prowadzeniu nieautoryzowanym hazardu w Internecie z komercyjnego budynku w Makati co to jest zawodnik za żetony w kasynie. Wcześniej w tym miesiącu, dyrektor generalny PAGCOR Andrea Domingo poinformowała, że otrzymała 76 wniosków na licencji PAGCOR szwajcarskiego operatora gier hazardowych (POGO) i że pierwsze 25 uprawnień POGO zostaną wydane do końca października co to jest przyjęcie poker. Pięćdziesiąt z zatrzymanych byli obywatelami Chin, ani u nikogo z nich nie było ważnych pozwoleń na pracę, wydaje się, въехавшими w kraju na podstawie wiz turystycznych.