około 12-procentowy wzrost oferty hoteli w Makau w ciągu najbliższych sześciu do 12 miesięcy" może mieć negatywny wpływ na przychód na jeden dostępny pokój na rynku-czytamy w notatce japońskiej firmy maklerskiej Nomura. Ocena opiera się na badanych hotelowych opłat tej instytucji dla tego rynku.omura stwierdziła w swojej notatce we wtorki, biorąc pod uwagę popyt w trzecim kwartale w Makau i dla poszczególnych operatorów hotelowych w Las Vegas: "Na podstawie oficjalnych danych [Makau] rządu turystyki, wskaźnik RevPAR w drugim kwartale wzrósł nieznacznie (1,4 proc legalne sportowe gry hazardowe w Illinois. w ujęciu rocznym), pomimo spadku o 3,7 proc legalne serwisy sportowe hazardu w Kanadzie.

w czerwcu" legalne sportowe gry hazardowe w Ohio. Pomimo pozytywnego" sezonowy wzrost cen w miesięcznym rachunku, szeregowy tempo wzrostu w naszej sondzie w Makau, zwykle jest ujemny w ciągu października, co może być konsekwencją powolnego popytu na wakacje w dni powszednie, ponieważ rynek pochłania ostatnie zdanie w końcu czerwca w Las Vegas było 148 433 hotelowych pokoje, obsługujących roczny łączny rynek około 43 mln przyjazdów według danych urzędu do spraw konferencji i odwiedzających Las Vegas.rokerage CLSA Ltd poinformowała w lipcowym raporcie o wyjazdowych turystyce z Chin kontynentalnych, że przepustowość hoteli w Makau pozostała" niestety niskie", biorąc pod uwagę liczbę corocznych przyjazdów do miasta.rokerage Sanford C. Bernstein Ltd zaznaczyła w czerwcowym raporcie, że w okresie od 2016 do 2018 roku rozklad hotelu w Makau powinien wzrosnąć o około 6400, że, jej zdaniem, wyniosła 9% skumulowane roczne tempo wzrostu, lub łączny wzrost o 28 procent.
GM Cotai, zabierany międzynarodowym oddziałem MGM Resorts MGM China Holdings Ltd, zaoferuje około 1400 pokoi hotelowych i apartamentów, a teraz planuje otworzyć w czwartym kwartale.rand Lisboa Palace – pierwsze wyjście SJM Holdings na rynek Cotai – będzie obejmować około 2000 pokoi hotelowych i apartamentów, według sprawozdania rocznego promotora SJM Holdings za 2016 rok, opublikowanego pod koniec kwietnia legalne serwisy online hazardu w USA. Obiekt najprawdopodobniej pojawi się w drugiej połowie 2018 roku " - powiedział dyrektor wykonawczy firmy na początku tego miesiąca..