Rodzina Стэмис, która pięć lat pracowała w lokalnym kasynie landmark jerry ' s Nugget, otrzyma jeszcze dwa miesiące do utrzymania kontroli gniazdo asrock sli bridge 2 hb. Sędzia upadłości USA Mike Накагава w piątek odrzucił wniosek wierzyciela U sloty pamięci ram asrock steel legend b450.
Bank przedstawić plan reorganizacji upadłości w rozdziale 11, który pozwolił mu przejąć kontrolę i sprzedać jerry ' s temu, kto zaoferuje najwyższą cenę. Bank twierdzi, że mu się należy 4,3 mln dolarów kredytu, który dostarczył Jerry do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości w sierpniu ubiegłego roku. Zamiast tego Накагава pozwoli Джеррису, znajdującego się na Północnym Las Vegas, 1821, w North Las Vegas, do 30 sierpnia uzyskać zgodę sądu na swój plan bez jakiejkolwiek konkurencji. Po tym U. Bank może uzyskać możliwość przejęcia, do której starał się w ciągu kilku miesięcy sloty pamięci ram asrock pro4 z270. Na rozprawie w środę bank stanów ZJEDNOCZONYCH opisał swoją taktykę jako sposób, aby zapewnić wierzycieli wybór, jaką ofertę oni wolą.
Ale prawnicy Jerry, obsługiwane dwoma związkami zawodowymi, stwierdził, że likwidacja stworzy poważne problemy z regulacją i doprowadzi do zamknięcia kasyna tecno spark 2 w gnieździe cena. "Nagranie pokazuje, że (Jerry) osiąga wystarczającego postępu w sprawie zatwierdzenia planu restrukturyzacji" - napisał Накагава w swoim orzeczeniu. Wynajem Jerry dodatkowego czasu było w sposób "znaleźć równowagę między konkurencyjnymi interesami, pisał..