W tych liczbach zawiera wiele zer, że jest gwałtownym wzrostem popularności dla firmy, która poinformowała o skąpym w porównaniu z 164,4 mln dolarów zysku przy zysku zaledwie 7,8 mln dolarów w 2012 roku deal or no deal online slots. Dlatego, gdy przyjdzie czas, kiedy King zacznie handlować jako króla na Nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, masz wystarczających podstaw, by sądzić, że firmy gotowe zapłacić, aby dostać kawałek sagi o раздавлении cukierków, podczas gdy popularność gry rośnie milionami. W rzeczywistości, druga co do wielkości firmy gry Pet Rescue Saga, liczy zaledwie mniej niż jednej szóstej niestandardowej bazy Money maker deal or no deal gambling machine.
Ugniatanie mięśni King Digital Entertainment z wysokości swojego technologicznego tronu może prowadzić do jeszcze bardziej znaczącym finansowym niespodzianki dla firmy, jeśli jej oczekiwana oferta IPO będzie tak samo udane, jak i jej niesamowicie wciągająca gra Candy Crush Saga deal or no deal roulette demo. Celem, jak zakładano, polega na tym, aby przyciągnąć do 532,8 mln dolarów i oceń firmę w 7,6 miliarda dolarów aktualizacja gniazda ssd ps5 nvme. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Ale niektóre sektory biznesu, wydaje się, że popularność Candy Crush naprawdę osiągnęła szczyt, wskazując na czwarty kwartał 2013 roku, kiedy sprzedaż od zakupów w grze spadły z 648 milionów dolarów do 632 mln dolarów, a zysk netto zmniejszyła się również z 290 milionów dolarów do 268 milionów dolarów, co świadczy o tym, że ważność tych czekoladowych kulek blisko do wygaśnięcia.

Dlatego, podczas gdy przysłowiowe kuj żelazo, póki gorące, akcjonariusze King Digital, w skład której wchodzą partnerzy Apax i ich 48-procentowy udział w firmie, próbują dostać wszystko, co możliwe z pomocą złożenia wniosku o IPO. Ze względu na ogromny sukces Candy Crush Saga – jej udział w zeszłym roku miał 78% przychodów King w wysokości 1,884 miliarda dolarów – King w pełni wykorzystuje zalety swojej roboczej, konie, aby przekonać rynek publiczny wydać pieniądze na bardzo udane technologiczne IPO, zwłaszcza te, w których gra koncentruje się wokół dużych ilości słodyczy.