Rousseau w rzeczywistości myśli, że sędziowie byli po jego stronie, ale nie odważył się zrezygnować z "głupi" prawo, aby ich nie oskarżono o законотворчестве z ławy przysięgłych.

To prawie to samo, co być zwolnieni z pracy" dowcip i zakłady żetony do pokera. Nie zwracając uwagi na podobieństwo tego z uwagi legendarnej cytat Marii Antoniny "niech jedzą ciastka", który pomógł wywołać rewolucję Francuską, przedstawiciel USA Barney Frank, tym nie mniej, nazwał słowa Прентиса "przerażających" i że jest to zgodne z tym, kto uważa, że ma prawo dyktować im życie innych ludzi". "Niech idą pompować benzynę". Albo, hm, głosować za pozbawienie politycznego postu?Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Jak powiedziała ESPN.com odkryła, że myśl o tym, że ktoś opuszcza województwo, aby grać w pokera na gwiazdach lub Ciągnąć "zupełną bzdurą", i że ona nie zamierza tracić czasu na myślenie o tym korzystanie z gier hazardowych w wyroku.
Przewodniczący Sojuszu graczy w pokera alfonse D ' Amato powtórzył zdanie Franka, powołując się na przekonania Прентиса w tym, że ona wiedziała, że najlepiej, jak "dlaczego ludzie są źli na rząd w te dni korzystanie z pokera w ofercie. Tym nie mniej, pochodzący z Waszyngtonu/profesjonalny pokerzysta Phil Gordon uważa, że prawo 2006 roku nigdy nie został zaprojektowany, aby legitymizować moralność, ale został przyjęty do ochrony indyjskich kasyna stanu z konieczności konkurowania z internetowych witryn korzystanie z kości w pokerze.
Jak zauważył Martin: "Ta ustawa kazał mi zmienić swoje życie.. kod promocyjny slots lv bez depozytu.