Rosnące zainteresowanie: Ze swojej strony, Aleksander Скриняр, kierownik ds. Cieszymy się, że będziemy oferować te popularne gry"Drzewo bogactwa "z zapierającym dech w piersiach progresywny jackpot wyłącznie w ich kasynie i pewność, że ten link będzie miało wpływ na graczy i na ich zysk" automaty lv bez depozytowe darmowe obroty. Firma oświadczyła, że tytuły zostaną umieszczone w jej gabinecie Pro Wave, a także zapewni graczom możliwość dostać jeden z czterech lokalnych progresywne jackpoty automat w kasynie. Zadowalający wybór: Marco Herrera, dyrektor zarządzający i wiceprezes EMEA w nauce, wyjaśnił, że gracze w видеослотах w Słowenii wkrótce będą mogli uzyskać żadnej z tych jackpotów za prawidłowy wybór trzech takich samych znaków przewijania z puli 15 podczas funkcji Tree of Wealth w grze. Dochodowy lokalny: Scientific szczegółowo opowiedziała, że gry "Drzewo bogactwa" są częścią serii Duo Fu Duo Cai i będą oferowane słoweńskim fanów bogatych tradycji i tym Нефритовой Wieczności texas holdem kostenlos spielen deutsch.

Oświadczenie Скриняра pascala był taki.. texas holdem king 2 apk. Innowator amerykańskiej loterii i gier Scientific Games Corporation poinformowała o podpisaniu umowy, zgodnie z którym sześć kasyn w małej wschodnioeuropejskiej kraju Słowenii będą korzystać z kilku automatów Tree of Life, związanych z dużego jackpota progresywnego.Шестиступенчатое show: Innowator z siedzibą w Las Vegas wykorzystał oficjalny komunikat prasowy w poniedziałek (pdf), aby zadeklarować, że umowę z lokalnym operatorem, The Hit Group, będzie zawierać powiązania około 40 gier "Drzewo bogactwa" w kasynie w społecznościach Stary Wieś, Вртойба, Nowa Gorica, kranjska Gora i Сентиль w Słoweńskich Гориках do одноуровневому jackpota progresywnego z uśmierzający o wartości do 50 000 euro (55 850 dolarów USA) texas holdem kostenlos ohne anmeldung spielen.

"Firma Scientific Games nawiązała trwałe relacje z grupą HIT, i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jest ona pierwszą debiutuje w naszej rozległej sieci progressive link w Słowenii. "Jesteśmy dumni, że współpracujemy z firmą Scientific Games, oferując swoją pierwszą globalną postępową komunikacja w Słowenii texas holdem king 2 mod. Seria gier Duo Fu Duo Cai już stał się ulubieńcem graczy na rynku, i dodawanie jackpota progresywnego Tree of Wealth przyniesie jeszcze więcej emocji na nasze place w kasynie"..