Wywoływacz kasyn i zakładów platform BtoBet, poinformował o podpisaniu umowy, która pozwoli korzystać z jego innowacje w nowych 234Bet.com domena od nigeryjskiego operatora visionary Daar Group miejsca do startu i lądowania. Operator chce stać się ważnym graczem: Według oficjalnego komunikatu prasowego opublikowanego w czwartek europejskimi gier MEDIÓW i wydarzeniami, firma z siedzibą na Malcie wyjaśniła, że Daar Group podpisała umowę w nadziei, że wkrótce stać się ważnym graczem w lokalnej branży gier online i gier zabierz mnie do kasyna уинд-krzyk.

Strony dobrze: Raymond Докпеси z Daar Group, powiedział, że zaawansowane technologie BtoBet muszą dobrze komponować z własnym regionalnym doświadczeniem operatora, aby znacznie skrócić czas premiery nowego serwisu na rynek ветампка. Dalej powiedział, że plany firmy na przyszłość teraz odpowiadają reputację innowatora "jako jeden z największych graczy w branży" dzięki jej staraniom "nie tylko w celu poprawy swoich technologii, ale i w prognozowaniu przyszłych scenariuszy branży" Alabama. Oświadczenie Докпеси pascala był taki.. weź jeden. "Partnerstwo z BtoBet i korzystanie z jego zaawansowanych platform pozwoli 234Bet.com aby postawić gracza w centrum swoich działań, proponując mu najlepsze z możliwych doświadczenie zakładów" daj jeden.

Wygląd ICE Africa: W zeszłym tygodniu BtoBet zaprezentowała własny program certyfikacji "białej etykiety", podczas gdy deweloper ogłosił, że pod koniec tego miesiąca będzie w centrum Сэндтона w Johannesburgu, aby wziąć udział w pierwszej wystawie ICE Africa graj w kości.. W ramach tej ekstrawagancję, zorganizowanej Clarion Events Limited i zaplanowanego na 24 i 25 października, profesjonaliści w dziedzinie gier z 52 krajów Afryki, Europy, Azji i Ameryki zaprezentują swoje najnowsze przeboje zabierz mnie w kasynie trzy rzeki. BtoBet szczegółowo opowiedział, że nadchodząca wystawa powinna zapewnić mu możliwość spotkać się z lokalnymi i międzynarodowymi operatorami", a także dodatkowo wykazać swoją "gry portfolio i innowacje". najlepsze automaty do zakupu.