Funkcja ta zwiększa rozgrywka, umieszczając cztery dodatkowe symbole na bębnach, aby nagradzać graczy gwarantowaną wygraną potrzebujesz licencji na gry hazardowe do sprzedaży losów. Wild Deal™ daje graczom szansę na wygranie przy беспроигрышном obrotu w podstawowej grze, podczas gdy skarabeusze można zbierać podczas darmowych obrotów w postaci ukrytych dzikie symbole™. W podstawowej grze Starożytny Egipt służy jako tło dla bogato zdobionych bębnów, i to właśnie tutaj gracze mogą aktywować funkcję dzikiej rozdania, umieszczając symbol wild na 3 bębnie podczas беспроигрышного obrotów potrzebujesz licencji na gry hazardowe poker.

Ten online-gniazdo z pięcioma bębnami oferuje 243 sposoby, aby wygrać i dwie ekscytujące funkcje Wild, które nagradzają graczy ogromnych wygranych potrzebujesz licencji na gry hazardowe do grobu. Dzikie скарабеями można korzystać na wszystkich urządzeniach, w tym komputery stacjonarne, laptopy, telefony komórkowe i tablety. Wild Scarabs, najnowsza wersja gry od firmy w rozwoju oprogramowania na wyspie Man, Microgaming, przenosi graczy z powrotem do Starożytnego Egiptu w ich poszukiwaniu dawno zaginionego skarbu, chronionych złotymi скарабеями bonus nowy uczestnik 50 pokera idn. Emocje na tym się nie kończy, tak jak trzy lub więcej скаттеров aktywują 10 dodatkowych obrotów i możliwość odkryć dodatkowe ukryte skarby z pomocą jeszcze jednej wspaniałej funkcji ukrytych symboli wild.

Funkcja ta przyznaje cenne nagrody, gdy trzy lub więcej nie wygrały znaku dzikiego skarabeusz zbierają się i chowają się, a następnie wracają na perkusji dobry automat nawiedzony dom. Komentując wydanie, wydawca gier Microgaming David Reynolds powiedział: "Wild Scarabs-wspaniały gniazdo z dwoma pięknymi dzikimi funkcji bonus za darmo bez depozytu poker.