Aktualności kasynie online dzięki Uprzejmości Infopowa Więcej o nowościach tutaj. ogłosił w piątek, że wypłaciła 2,9 mln euro szwedzkiego online-gracz, który zerwał duży joint jackpot podczas gry na Unitbet. Maria.com po dziennych zaledwie 0,7 eurocenta.
Zwycięstwo zmieniło życie, stała się drugim co do wielkości wypłatą Net Entertainment w 2014 roku, po wypłaty 3,3 mln euro 50-letniemu mężczyźnie z Południowej Finlandii tylko w zeszłym miesiącu (patrz Poprzednie raporty InfoPowa) automat do gry aristocrat lightning link. Duży płatnik Net Entertainment przyznaje 2,9 mln euro szwedzkiego online gracz Net Entertainment, inc. Człowiek z planem tutaj, w Casinomeister. Zdobywca nagrody głównej w średnim wieku, który mieszka w Jönköping, Szwecja, grał w wersję Mega Fortune najlepsza ręka startowa w pokerze. Zawsze byłem zwolennikiem sprawiedliwości i rozumu, a, jak wiadomo, lubi niemieckie piwo, dobrą szkocką i астрофографию[email protected] najlepsza ręka startowa w texas hold ' em. On stał i patrzył, jak przemysł wzrosła z pierwotnej fazie do tego, czym jest teraz.
Mega Fortune to progresywny joint jackpot i część sieci jackpoty Net Entertainment, który łączy w sobie płynność graczy z wielu największych europejskich kasyn online najlepsze miejsce. W ciągu ostatnich 20 lat Maester wziął udział w ponad 100 konferencjach i był albo głośnik albo moderatorem co najmniej 60 imprez aby usiąść przy stole do blackjacka.