W środę Malloy poinformował o planach wyjść z impasu ze stawkami na sport, rozmawiając z plemionami bonus bez depozytu w kasynie online.
Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira Kanada. Jepsen wcześniej wyraził opinię, że zakłady sportowe nie były aso gry, gdy umowa została podpisana przez obie strony bonus kasyna online Australia.

"Czeka nas trochę nadrobić zaległości z niektórymi naszymi państwami sąsiednimi w tym, co dotyczy ich zdolności przejść na tych arenach szybciej, niż my". Gubernator Connecticut Даннел Malloy porusza niebo i ziemię, aby wyświetlić lukratywny rynek zakładów sportowych w stan Gałka muszkatołowa. "Pracując razem, możemy znaleźć rozsądne rozwiązanie, które stawia interesy Connecticut na pierwsze miejsce" - powiedziała rzeczniczka Mashantucket Pequot Laurie Potter kasyno bonus бездепозитным. Hartford Courant poinformował, że Malloy zwrócił się do plemion Машантакет Peko i Мохеган, starając się rozwiązać ostry pytanie o to, kto ma prawo oferować sportowe gry hazardowe w Connecticut.
Malloy, najprawdopodobniej podzieli opinia prokuratora generalnego Jerzego Джепсена o tym, że narody nie mają wyłącznego prawa na legalne zakłady zgodnie z obowiązującymi umowami bonus w grach hazardowych online.