To właśnie ten język pomógł New Jersey rozwijać swoje ostatnie prawo, które nie zezwala i nie reguluje zakłady sportowe, a po prostu pozwala licencjobiorców kasyn i wyścigów dodawać zakłady sportowe w swoim menu hazardu jak wygrywasz z kolorem w pokerze.
Donald Trump rządził casino w Atlantic City, podczas gdy Ed Rendell publicznie opowiadał się za zakłady sportowe w swoim rodzinnym stanie jeszcze w 2012 roku, choć to było rok po tym, jak opuścił rezydencji gubernatora jak schody powstaje w pokerze. Co do Trumpa Barry i Ренделла, to każdy z nich jest związana z hazardem przez swojego brata i bratnią duszę, odpowiednio jak powstaje poker.

Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira. Trzech sędziów, wybranych do rozpatrzenia odwołania stanu są: Maryann Trump Barry ' ego (na zdjęciu po lewej), siostra Donalda Trumpa, znanego przedsiębiorcy i członka Hall of fame Klubu do pielęgnacji piżmaki; Мэйджори Randall (na zdjęciu po prawej), żona byłego gubernatora Pensylwanii Eda Ренделла; i Julio Fuentes (w środku), który był jednym z trzech sędziów, którzy odrzucą poprzedniej odwołanie stanu w 2013 roku.
Fuentes, tymczasem był sędzią, który stwierdził, że stan może swobodnie ustalać "dokładne kontury" swoich zakazów na zakłady sportowe jak powstaje królewska schody w pokerze. Kolegium z trzech sędziów sądu Apelacyjnego Trzeciego dystryktu USA w Filadelfii wyznaczył na 17 marca przesłuchanie ustnych argumentów w ostatniej apelacji New Jersey na ostatni nakaz, zakaz stanie rozwiązywać zakłady sportowe w kasynie w Atlantic City i na tory stanu roulette panier inferieur lave vaisselle bosch.