"Nasz zespół grafików, projektantów, programistów, marketingowców i innych ekspertów stworzyła doświadczenie, które, uważam, że wyróżnia się od wszystkiego, co wcześniej widziałam przemysł gier.Łącząc najlepsze cechy z gier RNG, gier wideo i gier społecznościowych, postanowiliśmy stworzyć nowy gatunek gier – z prawdziwą atrakcją zwrotnicy, zaawansowanych funkcji społecznych i głębokie, stałym poczuciem postępów gracza. O firmie Betsoft Gaming: Betsoft Gaming opracowuje innowacyjne gry dla kasyno dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Dla kwerendy prasy i marketingu e-mail [e-mail. Betsoft posiada licencję klasy 4 w Urzędzie ds blackjack on martin luther king. Jako pierwszy wpis w tym, że Betsoft nazywa zupełnie nowym gatunku gier, Max Quest również zaskoczy graczy innymi, bardziej fundamentalnymi sposobów.Łamiąc tradycję, Max Quest zastępuje bębny i symbole, które przez długi czas utożsamiali tradycyjne sloty, interaktywne gry, który zawiera wszystkie działania top 10 startowych pokerowych kombinacji. Na szczęście, zespół Max Quest radzi sobie z tym zadaniem; zdobyte inspiratorem i utalentowanym oszustem Броком Ryder, zróżnicowana grupa obejmuje specjalistów broni, nawigatorów i ekspertów technicznych, które mogą poradzić sobie ze wszystkim, co się rzuca w nich podziemny labirynt-i w tym samym czasie obsługiwać przyjacielskiej rywalizacji. Dzięki wspaniałemu maszynowni wyczyn Max Quest zapewnia maksymalną sprzęt audiowizualny wpływ w rozmiarze porównywalnym z wielkością prostego automatu, czyniąc grę maksymalnie dostępnej.

Zaprojektowany, aby zaskoczyć i zadowolić wielbicieli graczy na automatach, a także jako schody do konsolowych i mobilnych graczy, którzy zazwyczaj nie są przekazywane do gry na prawdziwe pieniądze, większy zasięg Max Quest już jest oczywista. Otrzymaj najnowsze wieści o grach hazardowych z Kelvina Eira 10 najlepszych rąk startowych w texas hold ' em. Jego portfolio z ponad 190 tytułów RNG obejmuje graczy dzięki partnerskim relacjom z wieloma wiodącymi operatorami z branży gier top 10 rozdań w pokerze texas hold ' em.

Zwabiony obietnicą dawnych bogactw, pochowanych pod egipskimi piaski, Max Quest widzi, jak gracze dołączają do grupy doświadczonych poszukiwaczy skarbów, kiedy oni łamali drukowanie na grobowcu, który przeleżał nietknięty tysiące lat, a następnie zderzają się z legionami nadprzyrodzonych potworów, powołany do życia w starożytnym przekleństwem.